Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 28 vagyok, de úgy érzem, nem...

28 vagyok, de úgy érzem, nem akarom gyereket. Van még rá esély, hogy feltámad bennem az anyai ösztön, és akarni fogom, vagy már késő?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idősen éreztétek?
2016. nov. 3. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki más, ez szereintem később változhat nálad.

Én 27 vagyok ès 2 éve házas, stabil kapcsolat és én

màr 26 éves korom óta szeretnék, úgy hogy előtte mindig mondtam, hogy 30 alatt tuti nem szülök. Az érzés viszont hamarabb jött. :) Jövőre vágunk bele.

2016. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%

@ma 16:05:


Evolúciós oka van hogy így vélekedsz. Ez az oka hogy gyereket "szeretnél". Ez az oka hogy boldogsággal tölt el ha boldogulni látod. Mert az evolúció a "fejedbe rakta" ezeket az ösztönöket. És a gyerekvédelmező ösztönt is, ezért váltott ki belőled ilyen ellenséges reakciót a véleményem.


Végeredményben csak az ösztöneid és az érzéseid beszélnek belőled. Az én nézőpontomból állat szinten vagy, mert nem használod a logikádat és a kritikus gondolkodásodat, amire az agykéreg való.

2016. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
66%, kár,hogy anyádék sem használták az eszüket, csak az ösztöneikre hallgattak! :)
2016. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
Látom észérved nincs, nincs más hátra mint a személyes támadás. Tipikus ősember viselkedés.
2016. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%
:D
2016. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 28 leszek és még nálam sem jött ez elő. Kislánykoromban mindig úgy képzeltem el hogy 30 éves koromra már legalább 3 gyerekes anyuka leszek. De így, hogy 2 év van vissza.. el sem tudom képzelni. Egyáltalán nem vágyok még rá. A párom se, hál istennek.
2016. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hja, a gyereknek nincs haszna, csak mérhetetlenül büszke lehetsz rá, ha jól csinálod amit egy szülőnek kell.
2016. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!