Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sikerült már valamilyen...

Sikerült már valamilyen irreális félelmedet vagy fóbiádat legyőznöd a gyereked kedvéért? Mi volt az, és hogyan léptél tűl rajta?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Off: engemis erdekelnek a vàlaszok.:) bocsi
2016. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pók. Félelem a magasságtól.

Azt nem mondom, hogy elmúlt, de tudok uralkodni rajta.

2016. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos nem :-( de nagyon érdekelnek a válaszok, hátha sikerül valami jó tippet kapnom.

A mai napig sikítva ordítok, ha rám száll egy bogár. És sajnos őt is megijesztem vele. Meg volt már olyan is, hogy felébresztettem ezzel :-(

Egyszerűen kijön belőlem, nem tudom hogyan lehetne kontrollálni.

2016. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Félek a lufiktól, a szülinapján mégis tömve volt vele a nappali. Egy kidurrant, akkor azt hittem kiugrik a szívem a helyéről, de minimum elájulok. Másnap kivittem az összeset a játszótérre.
2016. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
En borzasztoan felek a bekatol, szivrohamot kapok majdnem, sajnos nem tudom kontrollalni.
2016. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is félek a lufiktól, ki is vannak tiltva abból a szobából, ahol épp vagyok. Mivel a hangjától félek, érthető, hogy a petárdáktól és tűzijátékoktól még jobban.

Holnap tűzijátékozós este lesz a városunkban. Egész éjjel durrogtatni fognak. Egy barátunk felajánlotta, hogy kiviszi a gyerekeimet lövöldözni egy kicsit, de el kell menni hozzá, és haza is kell utána jönni. Kb. 500 méter, 10 perc séta... Nem akarok kibújni alóla, meg fogom csinálni, de őszinte leszek, nagyon félek.

2016. nov. 5. 00:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Utálom a körhintákat, már a hullámvasutas videók nézésétől rosszul leszek.

De a fiam sikerrel rábeszélt, hogy felüljek vele a búcsúban az egyikre. Úgy voltam vele, hogy aznap még nem ettem, nagy baj nem lehet. :) Egész jó buli volt.

Ehhez képest idén sem voltam lelkesebb, hogy fel kéne ülni rá, ugyanúgy már a látvány elég volt. Inkább vettem zsetont a haverjának is. :)

2016. nov. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szociofóbiát. Részben sikerült. Mert ugye miatta muszáj baba-mama klubba meg egyéb helyekre járni, de vért izzadok közben az biztos.
2016. nov. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Többé kevésbé. Ha nincs más én kiviszem az éjjeli óriás lepkét, ami elöl korábban sikítva elbújtam, de a pókoktól való félelmet nem sikerült legyőznöm. Nem foghatja meg őket,mert a frász kitör. Egyébként kisöpröm őket.


Egy új félelem viszont most jött. Találkoztam egy légyfogó százlábúval, pedig nem is hallottam korábban a létezéséről. Kb 3x7 centis, és a falon plafonon villámgyorsan mászik. Akit érdekel keressen rá. Na itt pánikszerűen felkaptam a gyereket, és átvittem másik szobába sikítás után. Aztán gyorsan vissza és kinyírtam egy seprűvel. Nem aludtam volna többet, ha eltűnik, mire visszatérek.

2016. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászoktól és a szüléstől féltem irreálisan, vagy inkább már rettegés volt. Többször kaptam a nődokimnál pánikrohamot, pszichológus felkeresését is javasolta a nőgyógyászom és a szülésznőm is, de annyira szégyelltem a problémámat, hogy nem mentem el. A szülésem nagyon könnyű volt, bánom hogy féltem tőle. Aztán pár hónap múlva komoly nőgyógyászati problémám lett, műtétjeim voltak, rengeteget jártam a dokimhoz és nem tehettem meg, hogy a fiunk mellett idegeskedek, sokszor vinnem kellett magammal, nem lehettem rosszul. És most már csak egy kis félsz van bennem, ha mennem kell dokihoz, de tudok vele beszélgetni, nincsenek rémálmaim.
2016. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!