Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5hetes terhes vagyok és még...

5hetes terhes vagyok és még dohányzom?

Figyelt kérdés

nem szeretnék vádaskodó hozzászólásokat, nem kioktatást kérek, mivel tudom hogy mivel jár a dohányzás terhesség alatt. inkább tanácsot kérnék, akik ilyen helyzetben voltak és a teszt ellenére nem tették le azonnal a cigit, mennyi idő alatt sikerült, mit csináltatok helyette?

már van egy fiam, vele 5 hetes voltam mikor már nm cigiztem, és minden jó volt, már mint nem volt elvonási tünet, de akkor más volt. dolgoztam a 12. hétig, munkában a barátnők otthon meg a férjem "támogatott" és nem zavart az sem hogy a férjem cigizik mellettem. de most 12 órában van, én itthon a 2 évesemmel. pl van hogy 6-18ig egyedül vagyok itthon és egyszerűen nem érzem olyan könnyűnek letenni a cigit mint akkor. milyen pótcselekvést ajánlanátok, pl amikor a fiam kint van az udvaron 1.5-2 órát, akkor én is és előtte pakolásztam és cigiztem, de ugye most nem fogok cigizni de ilyenkor majd szét vet a feszültség...

tehát kérlek akinek van ilyenben tapasztalata kérem írjon nekem. köszönöm.


2016. nov. 9. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Játsz a kisfiaddal kint. Próbálj rágózni vagy szotyizni vagy bármi. Én is dohányoztam,de abból a szempontból szerencsés voltam,hogy már a nemvárt előtt rosszul voltam a cigitől,ez volt az első gyanús jel.
2016. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a 8. hétre raktam le.

A családom 90%-a cigizik.

Amikor 2 tesztet is vettem hogy tényleg terhes vagyok e mondtam magamba hogy ugyis lefogok szokni.

Nem tudom te mennyit szivsz én még nem voltam terhes 10 szálat szivtam.

Aztán mikor terhes lettem lecsökkentettem 8 szálra majd 7,6,5,4,3,2 szálat több napig szivtam. Majd 1 szálat.

Aztán annyi. Azóta megmondom neked őszintén hányingerem van tőle és mikor a kórházba voltam tegnap ereztem hogy sok roma cigizik.

Az 1 gyerekkel.is igy tudtam lerakni.

A 2. gyerekkel könnyű volt mert nem birtam

Most a 3. babával jól esett egy darabig. Persze ehhez hozzájart a sok stressz amit kaptam a férjemtől.

Mostmár sok magnéziumot szedek, vasat, b6ot.

A rágó xart se ér.

Állandóan meg nem lehet ŕágni.

2016. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2 vagyok


Fejbe kell eldönteni.

Én mindig azt mondtam hogy igy is kivagyok mint a pic.a nem akarok beteg gyereket.

Nem akarom oxigénhianyos, vagy agykárosodott legyen hogy egy eleten at küszködjek mikor 2 majk egeszséges gyerekkel is nagyon nehéz.

2016. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szotyiztam egy hónapig zacskószámra. Utánna már az sem kellett.
2016. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi csajok :) akkor azt hiszem betárazok szotyiból meg tökmagból és elkezdem feltörni a vödörnyi diót :) remélem 1-2 nap és sikerült abbahagynom minden extra feszültség nélkül.
2016. nov. 9. 14:26
 6/11 A kérdező kommentje:

kidobtam a maradék cigimet. összetapostam, széttéptem...stb. :) nem tudom milyen lesz holnap cigi nélkül de most boldogságot érzek :) remélem így is marad, és ahogy írtam holnap betározok valami rágcsálni valóval.

tudom nem ismertek de kívánjatok sok szerencsét hogy erős legyek ismét :)

2016. nov. 9. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szurkolok! Meg tudod csinálni!
2016. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menni fog meglátod! Te vazy a "főnök" nem a cigi!!!
2016. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. meg csinálni meg csinálom, nem szeretném a kis babámat károsítani, csak hogy mennyire leszek erős :( de most letettem soha de soha nem szokok rá vissza. mikor a fiam már nem szopizott a legnagyobb butaság az életemben az volt mikor ismét rágyújtottam közel 1,5 év nem cigizés után.
2016. nov. 9. 17:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Hajrá! Menni fog neked is!

Ha neked a szotyi jön be vegyél azt vagy mogyorót.

Nekem az nem jött csak az hogy beteg lesz ha tovább szivom.

Én már alig várom vissza szokjak.

Tudom nem kéne ha már 3x sikerült leszoknom de szeretek cigizni!

2016. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!