Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hetes terhes vagyok. En...

28. hetes terhes vagyok. En nem dohanyzom, de a lakotarsam igen. Art a babamnak a cigifust?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ez a kérdés???!!! Naná! Kérd meg hogy menjen ki ha dohányzik, jól szellőztessétek át a lakást. Ha nem hajlandó, költözz el!
2008. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon árt. Durvább mintha te cigiznél, mert az a füst, mind a tüdődbe megy, mintha letüdőznéd..
2008. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy àrt.

Söt öän ugy tudom,hogy ha te nem cigzel,de màs àltal kifüjt füstöt lélegzel be,az kàrosabb,mintha sajàt magad cigiznél.

Beszéd meg vele,hogy a teraszon cigizzen,ne a lakàsba,esetleg ha eki nagyobb joga van,akkor kérd meg hogy egy bizonyos helyiségben dohànyozzon,ne mindenütt,és dohànyzàs utàn szellöztessen.

De szerintem vehetné a lapot,hogy terhes vagy,ne dohànyozzon a képedbe.

2008. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos a passzív dohányzás is árthat neki, de amúgy sem egészséges dolog ha a lakótársad a lakásban cigizik, próbáld meg leszoktatni róla. Én terhesen nem mertem vendéglátó helykre sem menni, ahol nem tilos a dohányzás, a párom pedig a jelenlétemben soha sehol nem gyújtott rá.

2 hós baba anyukája

2008. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A passzív dohányzás sokkal ártalmasabb. Ennyi erővel te simán rágyújthatnál, akkor se ártalán annyit. Rengeteg tudományos cikk van a passzív dohányzásról, hogy miért és mennyivel jobban árt, olvass utána. Keress másik lakótársat, vagy legalább tiltsd ki az erkélyre, vagy az ajtó elé.
2008. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

neked is árt, nemcsak a babának.

mint elottem irtak a passziv dohanyzas is nagyon ártalmas, sajnos.

beszélj vele, pl fujja ki a fustot az ablakon, vagy menjen ki cigizni.

gondolom az egesz helysegnek van egy "aromája", nehez lesz eltuntetni sajnos

remelem meg tudod vele beszelni

amugy en is ma vagyok 28 hetes :))

2008. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked és a babádnak is árt. Nem is értem, hogy a szobatársad hogy jön ahhoz, hogy rágyújtson egy állapotos kismama mellett. Nem szégyenli magát? Nagyon fel vagyok háborodva. Pedig nem vagyok egy dohányellenes aktivista, hiszen a baba előtt én is dohányoztam. Rengeteg próbálkozásom volt a leszokásra míg végül sikerült. De ha nagyon is kívántam a cigit, akkor is szégyelltem volna rágyújtani nemhogy állapotos kismama mellett, de még egy nemdohányzóval egy helyiségben sem.
2008. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!