Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5hetes terhes vagyok és még...

5hetes terhes vagyok és még dohányzom?

Figyelt kérdés

nem szeretnék vádaskodó hozzászólásokat, nem kioktatást kérek, mivel tudom hogy mivel jár a dohányzás terhesség alatt. inkább tanácsot kérnék, akik ilyen helyzetben voltak és a teszt ellenére nem tették le azonnal a cigit, mennyi idő alatt sikerült, mit csináltatok helyette?

már van egy fiam, vele 5 hetes voltam mikor már nm cigiztem, és minden jó volt, már mint nem volt elvonási tünet, de akkor más volt. dolgoztam a 12. hétig, munkában a barátnők otthon meg a férjem "támogatott" és nem zavart az sem hogy a férjem cigizik mellettem. de most 12 órában van, én itthon a 2 évesemmel. pl van hogy 6-18ig egyedül vagyok itthon és egyszerűen nem érzem olyan könnyűnek letenni a cigit mint akkor. milyen pótcselekvést ajánlanátok, pl amikor a fiam kint van az udvaron 1.5-2 órát, akkor én is és előtte pakolásztam és cigiztem, de ugye most nem fogok cigizni de ilyenkor majd szét vet a feszültség...

tehát kérlek akinek van ilyenben tapasztalata kérem írjon nekem. köszönöm.


2016. nov. 9. 12:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó én is így vagyok vele, már mint hogy szeretek cigizni, de nem jó, se a pénztárcámnak, sem az egészségemnek, sem mint nőnek sem mint anyának. tehát akár mennyire is szeretem, tudom hogy nem jó. így ha egy mód van rá nem szokok rá vissza, de mivel a férjem cigizik így nem tudom mennyire fogom tudni megállni :) de a lényeg a következő 9 hónap a többi majd kiderül.
2016. nov. 9. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!