Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Növekedési ugrás? Hogy néz ki?

Növekedési ugrás? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hós, eddig szépen megette a 120ml-t (tápszeres), 3-4 óra múlva kért megint, este 11kor ha evett, reggel csak fél7-7 körül kért. Most a 120at nem eszi meg, eszik 60-70ml-t, 1-1,5 óra múlva kéri a maradékot, és ezt egymás után.

Ez lehet a növekedési ugrás? Én eddig azt hittem, olyankor is eszek rendes adagot, csak többször.

Meddig tart? Nagyon kezdek elfáradni... :(


ha nem az, akkor mi?


2016. nov. 11. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Nálunk melyik milyen volt, 3 hetesen este evés után nyöszörgött nem aludt hajnalban és 2 óra múlva ordított, emelt adagot kapott abba meg belealudt, onnantól többet kapott egyszerre.

6-7 hetesen az adagja után ordított, hogy nem lakott jól.

3 hónaposan 1,5-2 órát bírt ki de nem reklamált miután elfogyott a szokásos adag.



Biztos, hogy mindig éhes mikor eteted? Én estem már ebbe a hibába. Erre csak álmos volt.

2016. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, mástól nem nyugszik meg... :(
2016. nov. 11. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azért becsapós, mert az én kisfiam is csak cumisüveggel nyugodott meg. De álmos volt. Figyeld nagyon a jeleket, ébredés után figyeld ki mikor kezd sírni és a következő reggel még ez az idő előtt altasd el! Most ha tényleg annyira éhes lenne, akkor szerintem enne. A másik meg az, hogy a folyamatos evéstől annak a babának is fájhat a hasa aki amúgy nem hasfájós. Így 1-2 végigszenvedett nap után nálunk visszaállt a rendszer. Csak addig nehéz.
2016. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
közben náthás is volt, azt hittem azért, de már így megy lassan 1 hete. Van, hogy eszik (60-70ml-t), elalszik, és sírva ébred fel, se cumi, se ringatás, ha cumisüveg kerül a szájába, egyből csend, és beporszívózza...
2016. nov. 11. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem növekedési ugrás. 3 hónap körül van az első, amikor hirtelen, szinte egyik napról a másikra brutalisan sokat kezd el enni. Nálunk 60 ml után hirtelen 100-120at evett napokig. Aztán lecseng és visszaall a mennyiseg. Nalunk kb 80 lett. De o kis etkunek számított. Volt aki 150et megvett mar ilyenkor..
2016. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor esetleg ötlet, hogy mi a fene miatt lehet ez?
2016. nov. 11. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szoptatok, de ilyen nálunk is volt. 6-8 hét között. Én növekedési ugrasnak tudtam be. Nem mértem, hogy mennyit evett, de hamarabb befejezte és hamarabb is kért enni. Utána beállt a tejem mennyisége, nem fáj annyit a mellem. Így engem nem zavart h igy eszik de nyugtalan is volt mellette emiatt volt nehezebb azaz időszak.
2016. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!