Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Butaság elgondolkozni a...

Butaság elgondolkozni a gyerekvállaláson, mert a környezetemben többeknek nehezen vagy sehogy sem jön össze?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 2 éve vagyunk házasok a férjemmel. Mind a ketten dolgozunk, családi házban élünk, igazából nincs okunk várni. De még élvezzük az életet kettesben, a szabadságot, a sokáig alvást (nem bulikra meg alkoholra kell gondolni).

Nyilván a gyerekkel sem ér véget az élet, ez ok.


Viszont sajnos a közelemben több ismerősről kiderült, hogy évek óta próbálkoznak babával, de nem jön össze. Főleg 30 felettiek. Emiatt elgondolkoztam, hogy inkább most, mint soha.


Szerintetek ez hülyeség?


2016. nov. 22. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

Mi? Ezert nem vagnal bele? Ez semmit sem jelent. Attòl mèg lehet babad, mert masoknak nem. Es mar ott az inszem, a lombik, a gyogyszeres kezelèsek! :)

Nalunk ugy jott h szinten szivesen elveztuk volna meg a szabad eletet, nyugis alvast es a hetvègeket..de vhogy ereztuk jobb hamarabb!:)

2016. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, ezért akarom előbbre hozni a gyerekvállalást :-)

Félek attól, hogy most halogatjuk még 4-6-8 évet, aztán már nem jön össze.

2016. nov. 22. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Persze benne van a pakliban, hogy ti is úgy jártok, de baromság úgy gyereket vállalni, hogy még nem állsz készen.
2016. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem allsz keszen akkor se vallalj csak a korod miatt!!!
2016. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehet, az is, hogy egyből az első hónapban összejön. Már készen állsz a gyerekre? Csak akkor kezdjetek el próbálkozni ha úgy érzitek tényleg jöhet a baba és már nem akartok sokáig aludni :-)
2016. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor vállaljatok gyereket ha készen álltok rá, ne ez legyen az ok. Egy gyermek érkezése nagy fordulat az èletben, erős váltás. Ne értsd félre egy gyermek hatalmas boldogság de fel kell készülni a változásra.
2016. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi ugyanezen az elven vágtunk bele,a környezetünkben sokan sokáig vártak a babára. Igaz nálunk már szóbakerült egyébként is. Fel is voltunk készülve a maratoni próbálkozásra, viszont nagy meglepetésünkre az első hónapban terhes maradtam. ☺ 20hkm
2016. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vágjatok bele, ha egyébként is vágytok már rá.

A fiam 27 éves koromban született (2 évet vártunk rá). A lányom az első hónapban 2 alkalomból összejött, 34 éves voltam akkor. Semmire sincs garancia, lehet, hogy rögtön összejön, lehet, hogy nem.

2016. nov. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!