Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az abortuszt ugyanolyan...

Az abortuszt ugyanolyan beavatkozással végzik, mint az elhalt terhesség utáni befejezést? (Missed-ab-t? )

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nézd meg a "Néma sikoly" című filmet! Úgy végzik...
2008. nov. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem úgy, bár nekem még nem volt egyik sem, szerencsére, és nem is vetetném el, soha....EMBERÖLÉS!!!!!!!

Persze, ha valami god van, és azért kell megszakítani az teljesen más, de azt is úgyan úgy csinálják..

2008. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem igen. Nekem sajnos missed ab-m volt, de a kórházban voltak akiknek abortuszuk volt. Ugyanugy altatták Őket is. Nem tudom mire vagy kiváncsi?
2008. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ugyanaz az eljárás, csak az egyik esetben a baba már halott, a másikban még él.

Mindenkinek szíve joga eldöntenie, hogy mit tesz.

Nekem 2 egészséges gyermekem született, a harmadikkal próbálkoztunk, egy pozitív teszt után a dokim azt mondta, hogy a petezsák üres, hogy miért, az sohasem derült ki. Nemsokkal később nagyon erősen vérezni kezdtem és missed ab-ot kellett csinálni. Teljesen kiborultam tőle, lelkileg nagyon megviselt.

Aztán nemsokkal utána terhes lettem újra és mostmár a karomban tarthatom a 2 hetes kisfiunkat!

2008. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
szia.talán abortuszra készülsz? ha gondolod irj nekem privit.segithetek esetleg valamibe.néhány tanács...stb.nekem volt benne részem sajnos.
2008. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak,nem tudok privit írni,mert nincs megadva az e-mail címed!
2008. nov. 5. 18:07
 7/8 anonim válasza:
Már elnézést, szerintem bőven elég és nehéz egy nőnek a saját gyereke életéről döntenie, ha véletlenül történik a terhesség, és nem tudja mégsem még megtartani milyen érzés lehet megnézni egy ilyen filmet(néma sikoly) meg, hogy emberölés. Gondolkozzanak már egy kicsit akik csak előítéletből irkálnak ilyeneket, egy amúgy is nehéz esetben lévő nőnek. Kis emberség!!!
2009. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem elhalt a babám, és ugyanolyan lesz a műtét, mintha abortusz lenne. Nem érzem magam szörnyetegnek, vagy gyilkosnak, amiért be kell fejezni a vetélésemet műtéti úton. Igazán elgondolkodhatna a "néma sikolyos" kommentelő, mielőtt nekiáll sértegetni a népet. Így is megszakad az ember szíve.
2011. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!