Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 31 hetes terhes vagyok de ki...

31 hetes terhes vagyok de ki kellet költöznünk angliába skegnessben vagyunk de semmilyen segítséget nem kapunk mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Sem házat sem pént arra hivatkozva hogy a párom dolgozik és nem vagyunk megesküdve.

2016. dec. 9. 22:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mikor költöztetek ki? Milyen segítséget vársz? Dolgoztál valamennyit kint?
2016. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert itthon mégis kinek adnak a 2 szép szeméért házat és pénzt???
2016. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne házat kapnod? Házat, bameg :D Jó hogy nem mindjárt palotát :D Ti arra vállaltatok gyereket, hogy majd a jóságos állambácsi ad nektek mindent?
2016. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Council ház, nem ingyen, de kedvezőbb lakbér. Pénzt akkor kapsz, ha már megvan a baba, szerintem ez Mo-n is így van.
2016. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hazat ??

Elarulom ez nem igy megy.

En 10 eve elek kint, azota adozok , raadasul magas adosavom van, 40 %

Ugy alakult, hogy egyedulallo szulo lettem sajnos.

Council housera 5-10 ev a varolista ! Ugy hogy 10eve itt vagyok, es brit allampolgarsagot is megcsinaltam!


Ti mit kepzeltek? Hogy idejottok es hazakat osztogatnak ???

Dolgozz elobb evtizedeket es fizess adot!

2016. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszületik, igényeljétek meg a child benefitet és a child tax creditet, főleg ez utóbbi relatíve sok pénz. Előre mégis mit vársz, mit adjanak? Már az is nagy dolog, és tök igazságtalan, hogy ezeket mindenki válogatás nélkül megkapja, aki ott él.
2016. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
5. Hogy jogosult-e házra, az sokmindentől függ, de nagy előny, hogy terhes. Arról nem beszélve, hogy minden városban másképp megy ez a dolog. Itt északon pl fél éven belül simán kaphatsz, de egy volt kollégám csak 2 hónapot várt.
2016. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Ez ám a magyar mentalitás. Költözzünk külföldre terhesen és majd a seggünk alá tolnak mindent és Day 1-tól megyünk állambácsi pénzén élősködni.... Pénzetek nincs, de a gyerek már jön. Amúgy a képeden a bőr még megvan?
2016. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Kedves utolsó, ez nem magyar mentalitás. A magyarok, lengyelek nagyon ritkán mennek kis segélyre, rendszerint ők azok, akik elvégzik azokat a munkákat, amiket a briteknek derogál, és minek is, mikor vígan elélnek a segélyekből. Bizonyos részein az országnak már generációk óta nem dolgoznak a helyiek, miközben a gyárak tele vannak bevándorló munkásokkal. Ne "magyarozzunk" már indokolatlanul.
2016. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Én is külföldön élek, látom hogy megy ez. Nem találkoztam még egyetlen olyan magyarral sem, akinek ne az lett volna a válasza bármi pénzügyre, hogy majd az állam kifizeti. De nem csak magyarok. Románok, lengyelek, arabok, albánok... egyszerűen én nem értem mi ez a divat, hogy kimennek külföldre, sokszor úgy, hogy a nyelvet nem is beszélik, és elvárják, hogy az állam pénzelje őket.

Még azt valahogy el is tudnám fogadni, hogy az első hónapokban rászorul egy kis segítségre, de aztán 1-2 hónapon belül dolgozik és képes saját magát eltartani. De itt a kedves kérdező ugyebár terhes, pénz nincs, dolgozni így fel nem veszik őt, ha megszületik a gyerek, akkor megint csak évekig otthon lesz. Szóval itt nem erről van szó.

2016. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!