Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapja szültem, párommal...

2 hónapja szültem, párommal be tartottuk a 6 hetet sőt rá is húztunk minimum 1 hetet .2016.11.22. -én feküdtünk le először. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Védekezés képpen csak gyors ki szálás volt, és csak miután ki szált úgy ment el. Nekem 1-2 hétig volt vérzésem azóta menstruacio nem jelentkezett . És olvastam nagy esély van ilyenkor a teherbe eséssel . Párommal most költöztünk külön. Anyagilag is jól álunk, viszont ilyen hamar nem szeretnénk második babát. Bár ha úgy alakul természetesen marad. Bár tényleg bennem nem ment el, viszont úgy érzem terhes vagyok. Viszont ha a megérzésem nem csal akkor több mint 1 hónapos terhes vagyok. Tesztet akarok majd csinálni, de azt majd csak a jövő héten. Véleményt szeretnék olyanoktól akik esetleg már jártak így. És ha ismét babás vagyok nagy örömmel és szeretettel várjuk mind a 3-an

2016. dec. 12. 11:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen, hibáztunk ,hogy az nap védekezés nélkül feküdtünk le.

Viszont amúgy is kevés alkalom van arra. Második alkalommal már használtunk gumit.

2016. dec. 12. 11:44
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont utána nem voltunk együtt. Azaz azóta nem szexeltünk."


"Második alkalommal már használtunk gumit."


???



Oké

2016. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem írtam ,hogy szülés után 2 alkalommal volt , bàr lehet csak akartam irni . Bocs nem tudom vissza nézni folyton mit irok le es mit nem . És arra értettem azóta nem hogy nem szexeltunk védekezés nélkül azóta
2016. dec. 12. 11:51
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

NE netes kalkulátorokat használj!


A megszakításos közösülés Perl-indexe 40. Azaz a gyakorlatban 100 nőből 40 teherbe esik megszakítással.


Szerinted te a 40 vagy a 60 része vagy?

2016. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
1 alkalomból születik minden gyerek, csak mondom.
2016. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Szerintem a 60-ba, barátnőm belém beszélte,hogy biztosan terhes vagyok így meg úgy:/:D . És valószínűleg ez miatt képzelem be:D terhességem előtt is jó pár alkalommal mikor terveztük a babót sokszor kèpzeltem be a dolgokat :D és szerintem ismét ez van. Szerintem ilyen bárkivel meg esik ha nagyon beszélnek az illetőnek hasonlo dolgokról hajlamos be kebzelni magának :D és velem valószínűleg ismét ez van:)
2016. dec. 12. 11:58
 17/26 anonim ***** válasza:
71%
Tesztelsz és megtudod... Teherbe lehet esni azonnal is. Mi tudatosab kis különbséget akarunk,én okt elején szültem,négy hétig volt a gyermekágyi vérzésem,nov 17 jött az első rendes meg. Most aktuális majd a héten a következő. Nem érzem terhesnek magam,mindkettőnél fájt a mellem,most semmi. De ha nem akarunk babát,védekezünk. Ha meg gyanú lenne tesztelek,nem itt irok a sok jósnak.
2016. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
46%
Nem valószínű, hogy terhes vagy 1 alkalomból, megszakitással, ilyen pici gyerek mellett, valószínűleg nincs peteérésed sem. Viszont már tesztelhetnél, az biztosabb,mint ha mi itt találgatunk.
2016. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtam, bennem sem ment el a parom, csak utana, miutan kivettuk, megis terhes lettem. Miert? Elovaladek. Az johet akarmikor szex/elojatek kozben, ugyhogy ha volt neki, akkor ergo mindegy, hogy megszakitas utan hany perccel ment el.
2016. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
12:18-asnak: minden terhesseg egy alkalombol jon letre! Nem tudhatja, hogy van-e mar peteerese, a szules utani elso menstruaciot megelozi a peteeres. Elovaladektol is teherbe lehet esni.
2016. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!