Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapja szültem, párommal...

2 hónapja szültem, párommal be tartottuk a 6 hetet sőt rá is húztunk minimum 1 hetet .2016.11.22. -én feküdtünk le először. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Védekezés képpen csak gyors ki szálás volt, és csak miután ki szált úgy ment el. Nekem 1-2 hétig volt vérzésem azóta menstruacio nem jelentkezett . És olvastam nagy esély van ilyenkor a teherbe eséssel . Párommal most költöztünk külön. Anyagilag is jól álunk, viszont ilyen hamar nem szeretnénk második babát. Bár ha úgy alakul természetesen marad. Bár tényleg bennem nem ment el, viszont úgy érzem terhes vagyok. Viszont ha a megérzésem nem csal akkor több mint 1 hónapos terhes vagyok. Tesztet akarok majd csinálni, de azt majd csak a jövő héten. Véleményt szeretnék olyanoktól akik esetleg már jártak így. És ha ismét babás vagyok nagy örömmel és szeretettel várjuk mind a 3-an

2016. dec. 12. 11:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

2 hónapja szültél és szerinted több mint 1 hónapos terhes vagy? De megvártátok a 6 hetet a szexszel? Hogy jött ez ki?


Hülyeség amit írsz... nem lehetsz több mint 1 hónapos terhes ha akkor még le sem feküdtetek egymással.

2016. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

20 a gyk-n nagyjából kétféle ember van, aki 10 évig nem esik teherbe semmitől és érthető módon el van keseredve

A másik pedig az aki szerint az égadta világon mindentől teherbe lehet esni és legszívesebben 10 féle fogamzásgátló módszert kombinálna.

Ha átgondolnád,te is látnád, hogy abszolút nem esélyes, hogy terhes legyen a kérdező, én eleve megszakítás mellett se lettem soha terhes, de a kérdező esetében nagy eséllyel peteérés sincs.

Nyilván mindig esélyekről beszélünk, szóval semmi nem biztos, de szerintem az itteni válaszadók nem értik, hogy mi a különbség mondjuk 90%, és 0,001% között.

2016. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hú akkor én szülés óta a második tipusba tartozom :) Bátor vagy kérdező...
2016. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam nincsen semmi:) nem vagyok babas megint:)
2016. dec. 13. 10:25
 25/26 anonim ***** válasza:
De hamarosan lehetsz ha nem vèdekeztek...
2016. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz , de az az egy alkalom volt védekezés nélkül .és igen tudom,hogy 1 alkalom kell a teherbe eséshez:D viszont mivel nem vagyok babás:D

Szóval elég kevés alkalom van amikor úgy együtt tudunk lenni, de míg nem jelentkezik menstruacio addig a gumi , mivel gyógyszert úgysem tudok még szedni:))

2016. dec. 14. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!