Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 32-33 hetes Kismamák, Ti hogy...

32-33 hetes Kismamák, Ti hogy álltok a babakelengye beszerzésével? Mi van meg és mit terveztek még? Köszi

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok, szerencsére pár hete már minden megvan nagyvonalakban. :) Ami még hiányzik, az a babaszobába a függöny (kb 20 éves van (baja nincs), de ha lesz rá erőnk varratunk másikat, habár nem baj ha elmarad), a kórházba még 1-2 dolog (pl eddig 2 hálóingem van, szerintem kevés, akarok még 1-2 dbot venni), 0,5 l-es víz, apának műtős ruha. Babának nincs még vastag sapija. Babahinta a jövőhéten érkezik. Többi megvan :)

Mosnom még kell, semmit nem mostam ki, de azt csak 3 hét múlva kezdem el.

2016. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nalunk gyakorlatilag minden megvan. Jo, pelenka meg eppen nincs, de az meg ra er. A mosas es vasalas is majdnem kesz, ami a babaruhakat illeti. Par nap mulva teljes egeszeben kesz leszek vele. Muszaj volt ilyen hamar elkezdenem, mert van egy 2 eves fiunk is es ugy tervezem, hogy 35. hettol alszom vele delutan. Vagy legalabb is pihenek :D Addigra mindennel szeretnek keszen lenni. Babahinta, pihenoszek, autos ules, agynemu, kispledek, stb, ezeket meg mind mind ki kell mosni. Ezeket majd csak karacsony utan csinalom meg szerintem. Ez mar nem lesz annyira idoigenyes, mint a szazezer babaruhat mosni es vasalni.
2016. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!