Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehet az a kismama akit a...

Mit tehet az a kismama akit a gyermek apja teljesen magára hagyott? Gyermekvédelmisekhez forduljak? Bírósághoz? Hosszu történet de a lényeg a végén.

Figyelt kérdés

22 hetes terhes vagyok, a baba nem volt tervezett, mind ketten a huszas éveinkben járunk, már régóta ismertük egymást,se házasok nem vagyunk, es nem is élünk együtt.

Mikor kiderült hogy terhes vagyok a srác minden erejével el akarta vetetni, de én nagyon tiltakoztam ellene, hiszen nincs olyan , hogy " itt az a gyerek de nekem nem kell inkább öljük meg, hogy kényelmesebb legyen az élet " Gyermek álldás... Szoval megmondtam, h nem fogom elvetetni, felejtse el.(hozzáteszem hogy a 22 hét alatt ez egyszer találkoztunk csak). Ha hívom nem veszi , fel ha írok neki nem válaszol, teljesen le vagyunk sz@arva. El is költözött, nem tudom hogy hol lakik.

Vissza költöztem szüleimhez. Arrol most ne is beszéljünk hogy érzelmileg ez teljesen kikészít... De borzasztó. Én nagyon szeretem a kisbabám , és várom is hogy jöjjön, csak aggódom, hogy hogyan fogom eltartani. A szüleim támogatnak , lakhatunk nálluk amíg minden rendbe nem jön és saját lábunkra tudunk állni, támogatnak, de nem szeretném , hogy ők tartsanak el minket azért mert ez a kretén a kisujját sem mozdítja a gyermekéért.


Teljesen cserben hagytak. Fogalmam sincs, hogy miből fogom eltartani a gyereket . A srácot nyilván nem tudom meggyőzni h legalább pénzben támogasson. Én dolgozom ameddig tudok, de sajnos most egy gyárban dolgozok heti 5 napot sokszor 12 órában . Próbálom minden fillérem félre tenni. Forduljak a gyermekjólétisekhez? Vagy mit tudok tenni? És a gyermekjólétisek mit tudnak tenni , ha semmilyen elérhetőségét nem tudok megmondani?


Köszönöm a válaszokat előre is !



2016. dec. 28. 13:39
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
76%
Még egy segélyre váró akit nekünk kell majd eltartani.
2016. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
85%

na. remélem azok most értelmes és okos tanácsot adnak neked, akik amikor hasonló helyzetben lévő lányok tépődnek az abortuszon, gyilkost kiáltanak.

szememben sokkal nagyobb bűn nélkülözésbe szülni egy gyereket, mint elvetetni egy pár hetes embriót...


kérdező, ezt cseszheted.

gyejós vagyok, hozzánk hiába jössz, mi segíteni nem tudunk. igen, viszünk NÉHA ruhát, esetleg pelenkát, segítünk kitölteni papírokat, önéletrajzot írni, segélyt kérni, amit általában nem adnak, de rendszeres anyagi segítséget nem tudunk adni...

2016. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
90%

Öszintén hulye voltál semmire szülni ,vagy szüleid nyakára mert persze hogy segitenek a leendö unokának ,ha eszed lett volna elveteted rögtön ,mert gyerek pénzbe kerül ,te egyedül sehogy nem tudnád eltartani ,igy szüleid pénzére is szülted szülöd ,mert nem ruha kerül sokba hanem majd az ennivalo ,segélyt sem kapsz mert szüleidel laksz és rendszeres gyermekvédemi jövedelemhez kötöt amibe az egyháztartásba lakok jövedelmét nézik,lesz csp ha van annyi

idöd munkába eltötve tgyast,gyedet ha nincs elég idöd amit munkába töltötél akor csp és gyes,bölcsi meg fizetös ha nem ingyenes vagy akkor havi 10000ft is lehet csak az ebéd plusz amit még kérnek ,te hülyeséged miatt 3 felnötet és egy majd egy gyereket szivatsz meg .

2016. dec. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
69%
De jó, még egy segélyes. Te mit gondoltál, ki fogja eltartani a purgyédat, akit pucér seggel a világra potyogtatsz?
2016. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálatos, hogy így akarsz adósságot kényszeríteni valaki nyakába, aki nem is akart gyereket ennyi idősen. A magaddal való kibabrálásról nem is beszélve.

Ha normális életet szeretnél hosszú távon élni és a szüleidnek valamint a születendő gyereknek is normálisat képzelsz, akkor a legjobb ha örökbe adod olyan helyre ahol tökéletes anyagi feltételek mellett nem kevés szeretetet és családot kapna.

Remélem tudod ( de ha nem akkor megsúgom zárójelben) hogy ez a legundorítóbb, aljas, sunyi húzás, amit elkövethetsz a szerelmed/volt szerelmed ellen. Azt ne is várd ezek után, hogy ő majd megért, kedves lesz hozzád/ hozzátok és önszántából segíteni fog.

Van olyan ismerősöm, aki Argentinába házasodott 2. feleségével és az elsőtől született gyereke után egy kanyit nem fizet, mert hiába körözték és van ellene behajtás,végzés meg minden, ha ott nincs kiadatás.

2016. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
82%

Hát öregem, ezt TE k.rtad el, de rendesen.

Megérdemled a sorsodat, és nem a szerencsétlen pasi a kretén. Hogy hol keresd? Gondolom, most járja körbe a környékbeli boszorkányokat valami hatékony vetélős-átokért.

2016. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
18%
22 hetes terhes ez a fiatal nő ti IDIÓTÁK! Nem az a kérdés hogy miért tartotta meg és mire hanem hogy hogyan tovább! A sok szent életű barom mind itt gyűlt össze, úgy ráharaptatok a kérdezőre mint kutya a koncra!
2016. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
79%
#38 Nyugodj meg először is...ezt a leányzó szúrta el, és nem is fogja senki megoldani helyette. A nem tervezett gyereket a srác nem akarta, megvolt a lehetősége a lánynak, hogy abortuszra menjen, nem tette, így jó neki, oldja meg....
2016. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
76%
Ne háborogj. Fogadd be őket...
2016. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
62%
A srác NEM AKARTA a gyereket! Te akartad megtartani a semmire, most meg majd beállsz a sorba segèlyért. 3 ember èletét b@..sztad el. Gratula.
2016. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!