Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehet az a kismama akit a...

Mit tehet az a kismama akit a gyermek apja teljesen magára hagyott? Gyermekvédelmisekhez forduljak? Bírósághoz? Hosszu történet de a lényeg a végén.

Figyelt kérdés

22 hetes terhes vagyok, a baba nem volt tervezett, mind ketten a huszas éveinkben járunk, már régóta ismertük egymást,se házasok nem vagyunk, es nem is élünk együtt.

Mikor kiderült hogy terhes vagyok a srác minden erejével el akarta vetetni, de én nagyon tiltakoztam ellene, hiszen nincs olyan , hogy " itt az a gyerek de nekem nem kell inkább öljük meg, hogy kényelmesebb legyen az élet " Gyermek álldás... Szoval megmondtam, h nem fogom elvetetni, felejtse el.(hozzáteszem hogy a 22 hét alatt ez egyszer találkoztunk csak). Ha hívom nem veszi , fel ha írok neki nem válaszol, teljesen le vagyunk sz@arva. El is költözött, nem tudom hogy hol lakik.

Vissza költöztem szüleimhez. Arrol most ne is beszéljünk hogy érzelmileg ez teljesen kikészít... De borzasztó. Én nagyon szeretem a kisbabám , és várom is hogy jöjjön, csak aggódom, hogy hogyan fogom eltartani. A szüleim támogatnak , lakhatunk nálluk amíg minden rendbe nem jön és saját lábunkra tudunk állni, támogatnak, de nem szeretném , hogy ők tartsanak el minket azért mert ez a kretén a kisujját sem mozdítja a gyermekéért.


Teljesen cserben hagytak. Fogalmam sincs, hogy miből fogom eltartani a gyereket . A srácot nyilván nem tudom meggyőzni h legalább pénzben támogasson. Én dolgozom ameddig tudok, de sajnos most egy gyárban dolgozok heti 5 napot sokszor 12 órában . Próbálom minden fillérem félre tenni. Forduljak a gyermekjólétisekhez? Vagy mit tudok tenni? És a gyermekjólétisek mit tudnak tenni , ha semmilyen elérhetőségét nem tudok megmondani?


Köszönöm a válaszokat előre is !



2016. dec. 28. 13:39
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
57%

Mit nyavajogsz itt?? Talan vedekezni.kellett volna nem gondolod? Minimum egy 500 ft os ovszerrel.

5eve szexelunk a parommal,aki mar a volegenyem es mindig ovszert hasznaltunk soha nem estem teherbe.

O mondta hogy nem akarja,volt idod az abortszra,de te nem. Te dontesed,te felelosseged. Kutyat nem erdekli.

2017. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
sok sikertk érdezőt.artsd meg szüld meg,neveld fel.
2018. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Utolso!


Nem vagy piskóta. Először is 22 hetes terhesen nyilván megtartja, lévén max 12. hétig van abortuszra lehetőség. Másodszor a kerdes konkrétan 2 éves....

2018. dec. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!