Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok Diminik vagy Noel nevű...

Sok Diminik vagy Noel nevű kisfiút ismertek? Gyakori nevek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dominik 1, Noel 1 ( de az a Noel mar 15èves) a Dominik 22
2017. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiam is Dominik ês tényleg gyakori, meg a Noel is. Bàr nem ismerek màs ilyen nevűt. De a fiam még nem jàr közösségbe, valószínű ezért nem még.
2017. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
A fiam is Noel (előre köszönöm a lepontozást, bár nekem meg száz másik név nem tetszik, mégsem akadok ki, ha hallom), és nem vagyunk kisebbségiek. Senki mást nem ismerek a városban ezzel a névvel, nálunk továbbra sem gyakori. Kisváros, a fiam ovis korú. Talán a legkisebbek közt lehet belőle több felénk, akik még nincsenek közösségben. Dominikot kettőt ismerek, mindkettő iskolás. Szóval attól is függ, merre laktok.
2017. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nyugi.. az legyen a szempont, hogy NEKTEK tetszik. Ne az, hogy tucat nèv vagy másnak mennyire tetszik. Mindenkinek úgysem tetszhet..es manapsag minden nèvre rávágják, hogy tucat, ahogy èszrevettem. Ha meg nem azt, akkor h ronda ! :)
2017. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Dominikot ismerek 5-6ot is, Noelt csak kettőt, de mostanában nem nagyon voltam kisgyerekes környezetben. Az egyik Noel már 6 éves, a másik másfél.
2017. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

6. a Dominik, 11. a Noel 2015-ben: [link]

KSH-tól kikért statisztikai adat. A tavalyi évről még nem készült el.


Én 8 Dominikot és 2 Noelt ismerek gyerekek közül, gimiben volt osztálytársam egy Noel nevű **** (nem szalonképes megnevezés), de ő most már 30 éves. Unokatestvérem exe is Noel, bár őt nem ismerem személyesen, csak egyszer beszéltünk telefonon anno, mikor még járt az unokatesómmal. Ő olyan 23-25 éves. Szóval 2 gyerek és 2 felnőtt Noel, de tavaly és idén is Noel lett az év első újszülöttje. Egyre gyakoribb név.

2017. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!