Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek a szülei óvodában,...

Akiknek a szülei óvodában, bölcsiben vagy iskolában dolgozik, ő is mindig hazahoz minden betegséget onnan? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Anya kb. mindent elkap a kisgyerekektől és utána végig fertőz itthon mindenkit. Az egész decemberben betegek voltunk, sőt még mindig. Azt mondja ő nem szed semmiféle immunerősítőt, a kézmosásra úgy kell nagy nehezen rávenni, szívfájdalom nélkül összeköhög mindent stb. Én persze mindent megteszek, de egyszerűen nem kerülhetőek el ezek a makacs betegségek. Én hiába szedek bármilyen vitamint, ő úgyis megfertőz valamivel.
2017. jan. 7. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Harom es fel evig csaladi napkoziben dolgoztam. Evi egyszer voltam beteg nehany napig.
2017. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Bölcsődében dolgoztam 9 évet, az elején el- el kaptam a betegséget aztán immunissá váltam. Sose voltam beteg a gyerekektől. Néha egy kis nátha de ennyi.
2017. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen. Anyósom óvodában dolgozik és minden évben hazavitte legalább egyszer a hányós-f.. vírust, és egyéb nyalánkságokat is, pedig nagyon ügyel a higiéniára.
2017. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ez annyira igazságtalan. Ráadásul ilyen 2-3 hetes betegségek ezek. Őt nem érdekli, ha 3 hétig lázasan, rekedten, köhögve, illetve idén hasmenéssel is megy dolgozni, ezért még tovább is fertőz. De tavaly például az érettségi előtt kaptam el a vírusát, amit "leszállított", nem volt jó dolog, köhöcsélni a bizottság előtt. Idén az egyetemen is ez van, itt nem az van, hogy bármikor hiányzol.

Jövőre érdemes lenne beoltatnom magam influenza ellen? Mert anya idén nem engedte, erre el is kaptunk egy influenzaszerű betegséget nemrég, lehet nem az volt, nem vizsgálták.

2017. jan. 7. 18:33
 5/24 anonim ***** válasza:

Kiváló. Anyukád gyerekek közt dolgozik és gőze sincs a higiéniáról. Nem csak titeket fertőz, hanem az ottani gyerekeket is visszafertőzi így.

Én is kisgyerekekkel dolgozom, előfordul, hogy megfertőznek, de szedek vitaminokat, ha kell gyógyszert és mindig fertőtlenítek, nem hogy kezet mosok.

2017. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Mit csináljunk szerintetek, hogy ne kapjuk el? Egyszer kogyógyulnál, jön egy újabbb betegség. Mindig ő beteg először és utána jövünk mi.

Beleköhög a levegőbe, szellőztetni csak titokban lehet, mert nem az utcát fűtjük. Zárt térben vagyunk itthon, menthetetlenül elér. Szerintem ott kellene kezdeni, hogy ő se legyen beteg, de semmit nem hajlandó tenni érte. Utána meg mondja, hogy biztos nem öltöztél fel, nem ám miatta.

2017. jan. 8. 07:01
 7/24 anonim ***** válasza:
Rajta múlik sajnos. Menjetek másik szobába.
2017. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy például a konyhából nem tilthatom ki, ott éli az életét. Nekik az a természetes, hogy betegek vagyunk, mit panaszkodik a hülye kölyök. Múltkor mondtam, hogy főzök én helyette, mikor én még nem voltam beteg, erre azt mondja, hogy bolond vagyok és inkább teleköhögte a vacsorát. El is kaptuk.

Csak a költözés lehet a megoldás?

2017. jan. 8. 09:48
 9/24 anonim ***** válasza:
Így igen.
2017. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Most influenzásak vagyunk, szuper
2017. jan. 17. 06:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!