Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5honapja szültem csaszarral,...

5honapja szültem csaszarral, a heg jobb oldalan van egy kb fel x fel cm es pukli ami piros es ha megnyomom egy ideig jon belole a genny majd csak viz szeru valami . Tobbi lent?!

Figyelt kérdés
Es idonkent ujra feltoltodik. Amugy nem faj nincs vele semmi baj es nemis jon belole sok valadek. A heg masik oldalan is volt egy sokkal nagyobb ami egyszer kifakadt es abbol tobb gennyes veres valadek jott de azota szepen begyogyult . Amikor utoljara voltam orvosnal nemmondta hogy baj lenne vele . A kerdesem hogy elkell menni ezzel orvoshoz vagy nincs nagy baj?
2017. jan. 13. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elmennéfk vele orvoshoz. Egyébként sem jó ha kicsit is gennyesedik, ennyi idő után meg pláne. Nézesd meg az a tuti!
2017. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mennek.
2017. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvos mindenképp!
2017. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mutattad neki legutóbb, hogy gennyes, vagy csak elhallgattad és nem vette észre?

Nem normális, és igenis van vele gond. Doki mindenképp és minél előbb.

2017. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor legutobb voltam addigra mar begyogyult , nem mondtam neki hogy mi volt de nezegette megnyomkodta mindenhol es azt mondta oke .. koszonom a valaszokat akkor hetfon kerek idopontot !
2017. jan. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!