Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is volt bakancslistaja,...

Másnak is volt bakancslistaja, hogy mit szeretne csinálni, hova szeretne elutazni még csaladalapitás előtt, ugyértem mielott gyereket vallalna?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából. Volt, ami kimaradt, mert fontosabbnak tartottuk, hogy ne várjunk tovább, de a többsége teljesült és örülök neki.


Egyébként semmi extra: egyetem, utazás kettesben, szerethető munkahely.


A lakás, kocsi... anyagi hívságok gyerek után lettek, de az azt megteremtő állás, képzettség már megvolt.

2017. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hány évesen szültél?
2017. jan. 16. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2017. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Munkatapasztalatot, es olyan munkat szerettem volna, amit szeretek, es gyerekkompatibilis. Ezen kivul az utazas, kettesben lenni, hazassag, naszut megvolt, mire a baba szobajott. Akkor vagtunk bele, mikor a munkatapasztalat is meglett. Mas dolog nem volt, mar eleg regota egyutt voltunk. 28 evesen szultem.
2017. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, 32 évesen. A lakás.. stb. a gyerek 1 éves korában jött össze.
2017. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én rengeteget utaztam bakancslista nélkül.érettségi után kimentem au-pairnek, aztán itthon diploma, aztán vissza, azután itthoni munkahelyek, sok tapasztalat, vezetői is és megint vissza.kapcsolataim eléggé filmbe illől voltak pl Bonnie es Clyde

Mindezt függetlenül a majdani gyermekvállalás tervezéstől.


Nekem a bakancslistàm olyan volt hogy szeretnék végre egy szürke hétköznapot, megállni, befejezni

Amikor olyanokat hallok, hogy ellaposodik egy kapcsolat meg elhidegülnek egymastol, mai nap sem tudom elképzelni hogyan lehetséges az, hiszen maga az élet is egy nagy utazás.



Habár szo se rola, az is érdekes volt nekem hogy találkoztam regi ismerőssel és amíg velem millio dolog történt, azt látom hogy ő még mindig ugyanott ugyanabban a státuszban nyomja.

El nem tudom kepzelni hogy lehet igy "állva"évtizedeket lerobotolni

Mint aki beszorult egy időkapuba es minden napja ugyanaz.

2017. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!