Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt más is aki pár hónap...

Van itt más is aki pár hónap ismeretség után terhes lett és megtartotta a babát?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és van egy 2 hónapos kisfiam akivel mikor terhes lettem az apját csak 3 hónapja ismertem. 3 hónapja költöztünk össze, szeretjük egymást, de nekem még mindig olyan új ez az egész. Hirtelen lett párom és gyerekem is. Ráadásul mostanában egyre többet hiányzik a régi életem, egész nap bent vagyunk a házba a kicsivel. A baba még a nap nagy részében alszik, én meg magányos vagyok, a párom csak este ér haza mindig. Gondolom ez a hamar sötét meg a tél is rátesz egy lapáttal, de már szinte mindig rossz kedvem van. Olyan hirtelen jött ez az egész, ráadásul nagyon nehéz terhességem is volt, végig feküdnöm kellett, kórházban is voltam 3 hétig, mert majdnem koraszülött lett a kicsi. Nem okoskodók válaszára vagyok kíváncsi hanem olyanokéra akik voltak hasonló helyzetben és, hogy idővel jobb lett e.

2017. jan. 16. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, okoskodasnak veszed, de nem kell egyaltalan bent ulni. Minden nap ki kell menni. Bolt, seta, vagy csak az udvar.
2017. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Annyit ki szoktunk.
2017. jan. 16. 14:34
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Ez a bezártság, az régi élet hiánya megvan sokunknál, tizenéves kapcsolatokban is. Én a 2. gyereknél borultam meg kicsit, mert új városba költöztünk, és nem volt társaságom. És ez az olyan új ez az egész dolog is ismerős, amikor összeköltöztünk.

Csak az a baj, hogy nálad ezek egyszerre történtek. Nem könnyű. Stabil, kipróbált kapcsolatokat is megvisel a gyerek érkezése.

Jobb lett-e? Igen, ahogy nőtt a gyerek, és egyre több emberrel ismerkedtem meg az oviban, a játszón, a szomszédságban.

2017. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amugy itt az utcankban lett egy kismama par havi ismeretseg utan. Meg a szules elott kulonvaltak utjaik, meg a gyereket sem latta az apa azota...
2017. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Újabb okoskodás, de a helyedben örülnék, hogy egyáltalán össze tudtatok költözni és hasonló. A legtöbbször ilyen esetben apuci nyúlcipőt húz, te meg kezdj valamit magaddal meg a gyerekkel. Kifejezetten happy end szaga van a te esetednek.


Az enyhe becsavarodás normális, próbálj meg kicsit kimozdulni, babát a nagyszülőkre bízni pár órát, addig elmész valamerre, bevásárolsz, barátnőkkel találkozol. Más lehetőséged nagyon nincs, a kicsi ott van, siránkozni persze szabad és kell is néha, de a helyzetet meg kell oldani, ez van.

2017. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell otthon ulni.

Elmentek baba klubba ( ahova mi jarunk ujszulottel is jonnek) es maris szerzel baratokat!

En 40 percet utazok reggel 9 kor busszal a 7 honaposommal, hogy eljarjunk, nem a kifogasokat kell keresni.


Egyebkent en a 6. honapban lettem terhes , apuka egy evre ra lelrpett ...

2017. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! Két hónap után. Ennek már tíz éve, nem bántam meg, viszont az apukával nem maradtunk együtt. De nem baj, mert ha együtt maradunk, sose ismerem meg a mostani férjem, aki sokkal inkább apja a nagyobbik fiamnak is, mint a vér szerinti valaha volt.


Hát igen, nekem is elég nehéz volt hirtelen belecsöppenni a babázásba, de tényleg nem kell otthon gubbasztani! Egy gyerekkel még könnyű, kettővel lesz nehéz kimozdulni, ha mindkettő kicsi, akkor azért, ha meg már az egyik nagyobb, akkor azért, mert érte minden nap időre menni kell, és ez elég szűk keretet ad a napnak.

Egy két hónapos, sokat alvó babával tök jókat lehet császkálni, az ilyen picik még bárhol elalszanak, nem ragaszkodnak a megszokott helyükhöz, az csak később jön. Ha szoptatsz, akkor pláne jó, csak arra kell figyelni, hogy mindig legyen nálad pelenka meg meleg ruha, és mehettek, amerre akartok.

2017. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
3 hónap után teherbe estem 19 évesen. 16 éve történt. Férjemmel azóta is imádjuk egymást. Egyik barátnőm 5 évig lakott együtt a párjával gyerek előtt. 2 éves volt a pici, amikor elváltak. Nem lehet általánosítani.
2017. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Első lányommal 4,5hónap után lettem várandós,a kapcsolat tönkrement 2,5éves korában. Előtte is rossz volt,de küzdöttem.

Jelenlegi párommal 2hónap után esten teherbe. Tervezetten. Együtt azóta is,kicsit több mint egy éve. Nemsoká házasodunk :)

Minden szuper,mindkét gyereket imádom én is,párom is.

2017. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

9. Vagyok

Nekem az elsővel nehéz volt otthon,mert az ő apja semmit nem segített,nem törödött velem.

Párom is du jár haza de megyünk sokfelé és törödik velünk ,így most tök jól elvagyok.

Én nem szeretek menni klubba meg semmi ilyesmibe,még pici is a baba szóval felesleges is. Én elvagyok itthon.

2017. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!