Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt más is aki pár hónap...

Van itt más is aki pár hónap ismeretség után terhes lett és megtartotta a babát?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és van egy 2 hónapos kisfiam akivel mikor terhes lettem az apját csak 3 hónapja ismertem. 3 hónapja költöztünk össze, szeretjük egymást, de nekem még mindig olyan új ez az egész. Hirtelen lett párom és gyerekem is. Ráadásul mostanában egyre többet hiányzik a régi életem, egész nap bent vagyunk a házba a kicsivel. A baba még a nap nagy részében alszik, én meg magányos vagyok, a párom csak este ér haza mindig. Gondolom ez a hamar sötét meg a tél is rátesz egy lapáttal, de már szinte mindig rossz kedvem van. Olyan hirtelen jött ez az egész, ráadásul nagyon nehéz terhességem is volt, végig feküdnöm kellett, kórházban is voltam 3 hétig, mert majdnem koraszülött lett a kicsi. Nem okoskodók válaszára vagyok kíváncsi hanem olyanokéra akik voltak hasonló helyzetben és, hogy idővel jobb lett e.

2017. jan. 16. 14:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4 honapja ismertuk egymast mikor terhes leettem. Nekem is nagyon hirtelen jott a kapcsolat, es a terhesseg is. Az elejen nekem is nagyon nehez volt belerazodni meg atallni, raadasul mi kulfoldon elunk, senki segitsegem vagy ismerosom nem volt. Ennek 8 eve mar, egyutt vagyunk es van megegy gyerekunk mar. Nalunk jott minden mint egy forgoszel, de egyikunk sem banta meg. Igaz mi mar nem voltunk olyan fiatalok akkor, en 27 eves voltam.
2017. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Júliusban jött a munkahelyünkre, néha beszélgettünk, ahogy teltek a hónapok próbaltunk egyre többet, de szó sem volt semmi olyanról hogy bármi is lehetne mert nekem kapcsolatom volt (bár már vagy 5 éve csak azért voltunk együtt mert nem tudtam hogy szakítsak..). Novemberben csak rávettem magam és szakítottunk, decemberben a 2. privát találkozásunkkor fogant meg a lányunk (3 napja jöttünk össze). Eszünkbe sem jutott elvetetni, ez 4,5 éve volt, azóta is boldog 4 tagú család vagyunk
2017. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5hónap ismerettség után lettem terhes és azóta is jól megvagyunk. Most 5 hós a lányunk és imádjuk.
2017. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani. Nyilván nem a legszerencsésebb kezdet, ami a kapcsolatotokat illeti, de jól is végződhet. Vagy rosszul.

Az, hogy másnál hogy volt, az nem jelent semmit rátok nézve.

Ha ne

Agyon nem bírod az otthonlétet, akkor tanulj, képezd magad, és, ha a pici már mehet bölcsibe, akkor menj vissza dolgozni. Nem vagyunk egyformák.

Én 5,5 évet voltam itthon a gyerekeimmel, életem legjobb időszaka volt.

Ismerősóm visszament teljes munkaidóbe dolgozni, mikor a gyereke 6 hónapos volt.

Egy biztos, valamilyen formában a felnótt társaság kell.

2017. jan. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Amit erzel, normális, még sok éve tartó házasságban is. Én 26 voltam, amikor az elsőt szultem, egy 8 éve tartó kapcsolatban, abból 3 év házasság. Mégis kb ennyi idős korában a fiamnak minden nap sírtam kb, hogy hová lett a régi életem.

Aztán sokkal jobb lesz, a babaval is tudsz már kommunikálni, kialakul az új élet.

Minden változás nehéz, az is ami végül jót hoz magával.

A parod egy rendes embernek tűnik, együtt vagytok, vállalt benneteket. Ez kezdetnek nagyon is jó!

Néhány hónap, és belejosz! Addig is keress egy szimpatikus anyukat a közelben, akivel osszejarhatsz. Á legkisebb településen is vannak kismamák, nem kell feltétlenül szervezett foglalkozás, pl baba-mama klub.

2017. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

2 honap utan lett tervrzett a baba. Masfel eve vafyunk egyutt. Tervezunk egyutt. Hazassag es minden ami bele fer. Elejetol fogva egyutt is elunk. Nem bantam meg h ihy alakult.

Sőt ;-)

2017. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Majdnem 3 hónapja voltunk együtt mikor kiderült hogy gyógyszer mellett teherbe estem. Először sirva fakadtam majd jött a találgatás hogy mi legyen. Féltem mert ugyan együtt laktunk de barátokkal. Az sem segitett a helyzeten hogy sok volt a veszekedés mert mikor megismerkedtünk mindketten mással éltünk még de rossz volt a kapcsolatunk. Sok hazugsággal indult a kapcsolaz de ezt leküzdöttük. Nekünk nagyon jót tett a terhességem mert azóta felhőtlen a kapcsolat és mindennél boldogabbak vagyunk. Lassan 8 hónapja vagyunk együtt én pedig 6 hónapos terhes vagyok. Már nem félek mert mi vagyunk a mindene nekem pedig Ő. Biztos lesz még nehéz de tudom hogy minden rendben lesz.


Te pedig szerintem ne zárkózz be hanem próbálj meg társaságba menni vagy más anyukákkal ismerkedni. Hidd el minden rendben lesz. :) Vannak nehezebb időszakok de együtt átvészelitek. Fel a fejjel


28 hkm

2017. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!