Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérlek ne itéljetek el semmiér...

Kérlek ne itéljetek el semmiért nagyon nehéz és kis setséget szeretnék?

Figyelt kérdés
6honaos kismama vagyok a pàrom itthagyot minket és egyedül vagyok teljes mértékben!nincs étvâgyam csak remeg a gyomrom tudom hogy nem jo ez egyikünknek sem de nemtudok mit tenni aki aki benne van csak azt tudja!mitegyek menyek dokihoz?hogy minden oké?mitegyek kérlek ne sértegessetek!_köszönöm
2017. jan. 27. 12:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 27. 18:08
 12/18 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérj segítséget a helyi családvédelmistől. Gondolom van tapasztalata, biztosan tud segíteni. Anyaotthonba is add be a kérelmed, illetve önkormányzati lakásra is.

Ha megszületik a baba, tuti, h nem engedném oda az anyóst, meg a gyerek apját.

2017. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Haza megyek a szüleimhezz csak hat 800km!soha nem fogom engedni hogy làssàk max egy fotot hogy milyen gyönyörű😊
2017. jan. 27. 22:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Mást amugy sem tehetsz mint hazamész szüleidhez ha kiraknak az albérletböl gondolom sporolt pénzed sincs amiböl esetleg uj albérletet tudj kiveni.
2017. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hàt a mai 2havi kaucios àrak melett arra nincs meg hàt olcsó albérlet màr nem nagyon van!azt teszem csak ittvanak az orvosaim meg minden szoval jol itthagytak a szarban!sebaj nem én vagyok az első aki igy jàrt
2017. jan. 28. 11:47
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezaz, csak előre nézz! Tudom nehéz, de csak a picire gondolj, jó, hogy a szüleidre számíthatsz, idővel könnyebb lesz, csak próbálj lenyugodni, egy bögre tea, csipegess mellé vmit.
2017. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tervezett baba volt?
2017. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ugyvoltunk a kicsivel ha összejön akkor nagyon örülünk neki de nem görcsöltünk rà!örült ő is neki kb az első közös uh-ig:(
2017. jan. 28. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!