Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok szabadidőtökben...

Mit csináltok szabadidőtökben a házimunkán és a főzésen kívül?

Figyelt kérdés

Főként olyanok válaszát várom, akiknek nincs már gyermekük, aki leköti őket. Kéne valami ötlet a házimunkán és a főzésen kívül ami leköt, mert férjem fog járni maszekba és ritkán fogom látni.

Az se baj, ha venni kell hozzá valamit pl rajzoláshoz rajzlap, ceruza, radír, mert holnap megyünk vásárolni csak néha a házimunkán és a főzésen kívül tévézek és netezek ami unalmas. Ha tudtok,segítsetek :) Már csak azzal is, hogy elmesélitek, ti mit csináltok.


2017. febr. 2. 13:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
25hkm
2017. febr. 2. 13:53
 2/14 anonim ***** válasza:

Olvastam, futni mentem, rokonokat latogattam.

Szinezes? Karon salkotes?

2017. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dolgozom, kismamatornára járok, nyelvvizsgára készülök, rokonokat látogatok, sétálok, és havonta egyszer egy anyaotthonban önkénteskedek.
2017. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én Kismama jógára és tornára jártam, rendszereztem minden papírunkat ami csak itthon volt, gondolva, hogy szülés után nem sok idő lesz az ilyesmire. Sok könyvet elolvastam, sorozatokat töltöttem le és néztem meg, saját kerti gyümölcsöt raktam el a hozzátáplálás idejére, angol tanfolyamra jártam.

Én 20 hétig dolgoztam a főállásomban, sajnos nem tudtam tovább, mert sokat kellett vezetni napi szinten. A másodállásomban napi 4 órában viszont a 39. hétig dolgoztam, azok mellett jutott időm ezekre. Szép időszak volt, nagyon :)

2017. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam rengeteget, azóta se annyit. Varrtam, gyöngyöt fűztem, több kézimunkát kipóbáltam. A színezés nagy divat most, ezer féle színező meg ceruza/filc kapható, érdemes kipróbálni. Én munka után szoktam, kikapcsol.
2017. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eddig lefoglalt az, hogy amit suliban leadtak anyagot, azt átírtam egy másik füzetbe, letöltöttem egy logisztika könyvet, kiegészítettem és megtanultam, mert jövőre gyakorlati feladatok lesznek ill előre készülni sztem nem olyan rossz. Most gondoltam arra, hogy az Oxford Angolt kinyomtattatom, ahhoz van magyarázat is, meg javítókulcs.
2017. febr. 2. 14:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem van ugyan egy fiam aki még leköt (4 éves), de azért adnék egy ötletet.

Ha van egy kis szusszanásnyi időm, varrok. Mindenfélét.

Lehet, neked is ki kellene próbálnod.

2017. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bár már nekem is van gyerekem, de edzek,horgolok(nem nehéz megtanulni és a gyereknek rengeteg minden lehet alkotni),tavaly fejeztem be a harmadik egyetemet,amit a gyerekek előtt kezdtem levelezőn.

Sorozat,könyvek,dvdk ezeket mindet szeretem.

2017. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Huh en sok mindent. Teniszeztem es hegyet masztam terhesseg elott.

Kozben fotos is vagyok, ugyhogy azzal lekotom magam.

De most gondolkozom masoddiplomas kepzesen levelezon.

2017. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Irnal legyszi mit szoktal horgolni?

Ill mennyiert veszed a fonalat es a kototut?

Nekem majusi lesz a babam es gondolkoztam rajta, milyen jo lenne, ha telen lenne egy-ket ruha rajta amit en csinaltam.

Holnap egyebkent venni fogok rajzlapokat, ceruzat, radirt, faragot, keresztrejtvenyt, ujsagot, fuzeteket, lehet egy konyvet is mert lattam hatszaz forintert es mikor hetfon megyek suliba, kinyomtatom az Oxford Angolt amibe van magyarazat, feladatok, megoldokulcs es sorra veszi az igeidoket. Igy lesz olvasnivalom, rajzolnivalom, rejtvenyt is tudok fejtemi, tanulni is - remelem egyedul is megy majd -, es 5ezer alatt van mind tehat nem is draga szorakozasok.

2017. febr. 2. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!