Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtek meg ezen a...

Jogosan sértődtek meg ezen a nagyszülők?

Figyelt kérdés
350 km-re laknak tőlünk. A kisfiam nyár végén lesz 3 éves, felvetették, hogy szeretnék ha idén nyáron 1-2 hetet ott nyaralna egyedül. Én annyit mondtam, hogy az idei évet még korainak tartom, de bármikor szívesen látjuk őket ha jönnek, és együtt ahogy szoktunk idén is megyünk. Megsértődtek. Apósom azóta állandóan ironikus megjegyzéseket tesz a gyereknek, hogy "majd ha 18 éves korodban nálunk nyaralsz", stb. Anyósom alig szól hozzám azóta. Nem szóltam rá semmit, de nem érzem ennyire sértőnek amit mondtam. Meg most ha én így érzem, nem tudok mit csinálni. Nem azt mondtam, hogy soha nem mehet, csak hogy idén még kicsinek érzem egy ilyen nyaraláshoz.
2017. febr. 2. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem jogos. O meg pici. Hadd dontsetek mar el.
2017. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem korai, hogy kicsit velük is legyen, de nem kapásból heteket. Elsőre egy hétvégét maximum. Én 3 éves koromtól minden héten péntektől vasárnapig a nagyszüleimnél voltam. Nagyon szerettem ott lenni.
2017. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
3 évesen én sem engedném! Minimum 6 évesen, pedig a mamák jóval közelebb laknak.
2017. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Mindegy, hogy korai vagy sem, ez a ti döntésetek, nem jogos a sértődés.
2017. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyedul a Ti dontesetek, van aki masfel evesen adja valaki 8 evesen se. A gyerek nem targy, hogy "kolcsonkerjek" a nagyszulok es ribazzanak ha nem kapjak meg. Meg egyebkent nem is korfuggo, inkabb kapcsolat. Anyukamekkal 2 eves kora ota 3-3 napra elutazik tavasszal es nyaron, aposekkal meg 2 orat sem toltott nelkulunk, 6 eves. Egyszeruen mas a kapcsolat. Anyuekkal szoros es kozvetlen, polyas kora ota ismerik a gyerek szokasait, aposekhoz kethetente atmegyunk egyutt harman egy ebedre vagy vacsorara masfel orara. Valahogy fel sem merul hogy mashogyan legyen, nincs miertje, az ilyesmire nincs szabaly hogy a nagyszulonek x eves kortol y napot unokazni kell szulok nelkul. Ha nagyobb a gyerek es keri hogy hadd menjen akkor majd megy.
2017. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
5 vagyok, egyebkent sosem ertettem, mi ez hogy a nagyszulo szulok nelkul AKAR unokazni. Miert zavarja oket ha ottvagytok? Mit tenne mashogy ha Ti nem vagytok ott, hogy ez egy kifejezett igeny hogy ne legyetek ott? Oke, legyenek kozos szokasok, stb, de nem alakulhat ki kozos elmeny ha ott vagytok? Nem ertem ezt a hulye versengest a gyerekert nehany nagyszulo reszerol.
2017. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Bolondok. Én sem adnám oda 3 évesen ennyi időre. Nem is ismeri őket a gyerek jóformán.
2017. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem,kicsit sem jogos a hisztijük.Nem is azért,mert 3 éves,hanem azért,mert egyedül NEKTEK van jogotok eldönteni,hogy mit,mikor, és hogyan tegyetek a gyereketekkel kapcsolatban.
2017. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Abszolút nem jogos. Kicsi még és amúgy is a ti döntésetek. Én sem engedném. Anyósom nálunk is mindig pedzegeti a témát, de nem engedném el, meg is mondtam, hogy iskolás korukig szerintem nem helyes. Meg őszintén annyira nem i bízom benne, van egy idegbajos kutyája is, a lányom meg fél a kutyáktól.
2017. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Ezt ti döntitek el és teljesen mindegy, hogy másnak hány évesen töltött több hetet a gyerek a szülőktől távol. Majd feldolgozzák.
2017. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!