Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen dolog...

Szerintetek milyen dolog direkt teherbe esni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ismerősöm párkapcsolatban volt évekig nem lett belőle gyerek aztán összejött egy másik lánnyal az előzőt ott hagyta ezért a lanyert és pár hónap múlva már terhes volt a lány :D

De azt hozza teszem hogy a fiunak a családjának vállalkozása van a lanyek meg szegények bűnözők.

Terhes lett a fiú eljegyezte , és azóta is együtt vannak kb 5 éves a gyerek de a fiú természetesen csajozik de a lány persze hogy nem hagyja ott nélküle meghalna éhen. Pedig szerintem a lány is tudja hogy nem szereti a fiú.

A lány nem engedi sehova se mert fél hogy otthagyja valamiért úgy ahogy a másikkal is tette.


Én az ok peldajuk miatt nem értem hogy miért éri meg direkt teherbe esni.....


2017. febr. 11. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1 Ebből nem derül ki, hogy direkt lett-e terhes

2 Nem a középkorban élünk, hogy össze keljen házasodni mert gyerek lesz.

3 Sok olyan házasság van, ahol a nő anyagi okok miatt nem válik.

2017. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy direkt lett terhes.
2017. febr. 11. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan vagy ilyen jól értesült? Te vagy az előző barátnő? :-) Vagy a jövőbeli?
2017. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is direkt lettem terhes... direkt,mert akartuk mindketten. És nem voltunk régóta együtt. Azóta már 4hónapos a pici,nemsoká házasodunk. Nem jár se pároü,se én sehová. Nem is cserélt le egyikünl se senkit a másikért,bár én a lányommal még az apjánál éltem mikor elkezdtünk randizni.
2017. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal okosabb direkt, mint véletlenül.
2017. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfi is ott volt és tisztában volt azzal, hogy ha a fütyikéjét gumika nélkül berakja, és még bele is élvez a hölgybe, akkor abból baba lehet. Egy cseppet sem okolnám jobban a nőt mint a férfit. Te ne legyél rosszindulatú, inkább kívánd azt h szeretetben, békében neveljék fel a babát.
2017. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os, szívemből szóltál. Nem a gólya hozza. Ennyi.

Amúgy meg megérdemlik egymást.

2017. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!