Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez a dolog nagyon csökkenti...

Ez a dolog nagyon csökkenti az esélyemet h teherbe essek? Ha párom dohányzik mennyire csökkenti az esélyünket?

Figyelt kérdés
Kérdésem:4hónapja nem szedem a gyógyszert, kivizsgáltak, elméletileg minden rendben h babát vállaljak. Csak hogy páromat hiába kértem nem rakja le a cigit, félek h ez miatt nem sikerül majd teherbe esnem. Közben anyósom mindent ellentétesen csinál mint amit nekem mondd, röviden ellenem akarja fordítani páromat. Nem alszok, rémálmaim vannak.
2015. jan. 9. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolkozz már, hány dohányos él ezen a Földön és tudod jól, hogy legtöbbjüknek van gyereke.

Persze csökkentheti az életképes spermiumok számát ez tény, de ettől még simán megfoganhatsz.

Az én férjem is dohányzik, mégis van 2 egészséges lánya.

2015. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is dohânyoztunk a férjemmel, amikor terhes lettem (nem terveztünk még babàt). Erős dohànyosak voltunk (azòta mindkettem leraktuk).

Mégis összehoztuk ùgy, h 2 havonta lehetek terhes és spontàn ovum volt mensi utàn 1 nappal..

Szòval ne aggòdj, bàr nyilvàn nem egészséged, de nem ez lesz a mérvadò.

2015. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk már egy jó ideje nem jön össze a baba. A párom dohányzik, és gondoltunk rá, hogy ez lehet az oka. De miután elment spermavizsgálatra, kiderült, hogy nála az ég világon semmi gond nincs, minden értéke normális, sőt, van, ami jóval az átlag felett van.

Ha aggódsz, küldd el a párod vizsgálatra, aztán majd kiderül, hogy okoz-e nála gondot a dohányzás, vagy sem. De igazából nem hiszem. Akkor okoz problémát, ha alapból alacsony a spermaszám, vagy nem túl mozgékonyak. De nyilván ezt ránézésre nem lehet kideríteni, ezért érdemes megvizsgáltatnia.

2015. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!