Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyiből eltudnám tartani a...

Ennyiből eltudnám tartani a babámat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy úgy néz ki babát várok.

Párom és én is egyetemre járunk, de én emellett dolgoztam is hétvégente így lenne annyi félretett pénzem, hogy a baba holmikat megvegyem. Párom pedig ösztöndíjas így havonta kap 30.000Ft-ot.

Ha mindent összeadok, akkor a 30.000+ gyes és családi kb 60.000Ft.ot tesz ki havonta. Szerintetek ennyi elég lenne mindenre.

Hozzáteszem havi 40.000Ft-ot költünk max rezsire és kajára.

Szóval a 20.000Ft elég lenne mindenre???


2010. máj. 8. 15:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok segíteni,mert 3 hónapos a fiam,én is még csak "gyakorlok",de nem mehettem el a kérdés és a válaszok mellett szó nélkül.Egyszerűen könnyekig hatódtam.Ez köszönhető Neked,kedves kérdező,aki mindent el akarsz követni a gyermeked érdekében,már most számolgatsz,hogy minden jusson.És köszönhető Nektek,kedves válaszolók,hogy egyből lecsaptatok a kérdésre,hogy segítsetek.Annyi hasznos választ olvasok itt (ezentúl magam is megfogadok néhányat a tanácsaitok közül),és mind tele jóindulattal,igazi empátiával.Lehet,hogy elég hülyén hangzik,de egyszerűen át lehet érezni a válaszaitokból,hogy mennyire szeretnétek segíteni a kérdezőnek!Mindannyiótoknak minden jót kívánok,a kérdezőnek és a többi leendő és már gyakorló anyukának boldog babavárást és babázást!! ☺♥☺
2010. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Hogy raktad ki ezeket a jelecskéket???:)

Neked is sok boldogságot a kisbabádhoz.:)

2010. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Szia!Köszönöm a jókívánságot!☺

A jelek a akkor működnek,ha be van kapcsolva a Num Lock. Alt+1=☺

Alt+2=☻

Alt+3=♥

Alt+4=♦

Alt+5=♣

6=♠ 7=• 8=◘ 9=○

2010. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Jajj de aranyos vagy :)


Ha már egyszer itt van, mindent el szeretnék követni annak érdekében, hogy mindene meglegyen.


Köszönöm szépen a jókívánságokat.

Mindenkinek jó babázást és babavárást.

2010. máj. 10. 11:43
 35/35 anonim ***** válasza:
Azt se felejtsd el, hogy egyszeri anyasági juttatást (67 ezer Ft) mindenképp kapsz, 12 ezer havonta a családi pótlék és 25 körül (pontosan nem tudom) a gyes, ami alanyi jogon jár. Ne izgulj, meglesztek!
2010. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!