Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Összesen 240ezer Ft-os kereset...

Összesen 240ezer Ft-os kereset mellett be merjem vállalni a vágyott családalapítást?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

Hát attól függ mennyi megy el életre, albérlet, lakáshitel ? Autó saját vagy még megy a törlesztő? Esetleg egy 30 éves csotrogány?


Ha van saját lakás és autó. Akkor talán, egyébként én nem merném.

2017. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Saját ház van, autó nincs, de szerencsére hitel sem. Kb. 60E Ft megy el a számlákra...
2017. febr. 15. 20:49
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Csak az egyedüli kereseted annyi, vagy a pároddal együtt kerestek annyit?

A kettő azért nem mindegy.

Azonban 240e Ft esetén, ha van saját ház, akkor simán megél két felnőtt, és egy pici.

2017. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Nalunk kb. ennyi a bevetel, alberletben lakunk.En bevallaltam.Legjobb dontes az eletemben
2017. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
60 számla + kaja, autó fenntartás nélkül? Kicsit sok, nem?
2017. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Fűtési szezonban, kertes házban nem olyan nagyon sok a 60. De sajnos kettőnk keresete ennyi.
2017. febr. 15. 21:02
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

#5-ös kinek mi.. nálam csak a kajára elmegy havi 50-60, pedig egyedül vagyok. (komoly étrend)

A másik 80 a lakáshitel törlesztő. 30-40 a számlák.

A különböző kellő dolgok egy hónapra lebontva megint 20-30.

S a legvégén marad 70 ezer ft-om, amit berakok a bankba.

Autó esetében meg van egy 18 éves suzukim, ami ugyanúgy elvisz bárhova, ha elromlik benne valami, akkor kimegyek egy telepre, és pár ezer ft-ért van cserealkatrész. :)

Régen autómániás voltam, de soha többet nem adok fél milliónál többet autóra, amiért egyszer megszívtam egy 8 millióssal.. és örültem, hogy 1 milliós buktával kiszálltam belőle majdnem egy éves használat után..

2017. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

inkább a meglévő dolgok fontosak, legyen ház /lakás, hitelmentes, autó nem lényeg.

köss biztosítást.

gondolj arra, hogy a férjed elvesztheti a munkáját és hónapokig nem talál másikat.

beüthet egy betegség bárkinél.

szüleitek közül valaki megbetegszik, egyedül marad, otthonba kell vinni, fogadni mellé valakit. stb.... bármi lehet.

ne csak a mostani havi x bevételre alapozz!!! legyenek b tervek!!! (az már csak a sokadik félelem, hogy beteg lesz a gyerek és nem tudsz visszamenni dolgozni....)

2017. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Ettől sokan sokkal kevesebből és albérletben élnek ebben az országban!

Ennyi pénzből, saját házzal még 2 gyereket is bőven lehet vállalni.

2017. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 babyboom567 ***** válasza:
50%
Igen,mi is kb ilyesmi körül kerestünk,és még saját lakás sincs csak albérlet.De arra figyelj ,hogy tényleg kössetek valami életbiztosítást.Meg legyen minimális megtakarításotok,mert pl én októberben mentem el táppénzre,decembertől csedre,és januárban kaptam meg a táppénzt is meg a csedet meg visszamenőleg a családi pótlékot.Meg ilyen apróságok, hogy mikor kijöttem a szülés után a kórházból,tele lett a testem viszkető kiütéssel(ez volt dec15)és kaptam időpontot a bőrgyógyászatra jan.13-ra,úgyhogy magánbőrgyógyász, receptek,rázókeverékek,fenistil stb,rögtön szülés után 20000.És amiket olvasgatok itt,hogy mik történnek másokkal, ezek nekünk még apróságok.
2017. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!