Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen előnyei lehetnek ha...

Milyen előnyei lehetnek ha egy lány 20-21 éves korában gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Természetesen akkor ha a párja is ugyanannyira szeretné. A férfi rendszeresen dolgozik évek óta (ő idősebb is) és a lány is dolgozik, illetve pár hónapig még tanul is. Nem a hátrányokra lennék kíváncsi hanem az előnyökre. Összeszednétek párat?
2017. febr. 20. 15:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
21 evesen szultem, masodszorra 24evesen. Semmi bajom, es a gyerekeknek sem. Ha erdekelne a pontozas nem irnek ide, mert mindenki le van pontozva, aki azt írja, hoy fiatalon szült! De en igy szerettem volna, nagyon orulok. Sulit elvègeztem dolgoztam 3èvet. Haz , auto megvan. Hitel nincs! Es olykor latok par idosebb anyat, aki felelotlenebb mint egy fiatal. De sztem NEM KORHOZ KELL KOLTNI. Jóval ink, szemèlyisèghez, mindenki maskor erzi magát kèsznek lelkileg, testileg es anyagilag. En senkit sem itelek el. Kivagyok en h bárkit elítèlhessek. Aki 20evesen erzi , aki 30-40 evesen az o dolga. :)
2017. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

20 és 28 évesen szültem. A nagyobbnál sokkal jobban bírtam az éjszakázást, és nagyobb volt a teherbírásom is (gyed alatt esti suliba jártam, és mellette nyelvet is tanultam), bőven beértem napi 5-6 óra alvással, nálam az volt a normális, ha hajnali 2-kor fekszem le. Most meghalok, ha éjfél után kerülök ágyba :D

Szerintem sokkal spontánabb is voltam, reggel gondoltam egyet, és elvittem a gyereket a szomszéd városba sétálni, mert miért ne, pedig távolsági busszal kellett menni, nemám, hogy csak beülünk az autóba és kész. Most meg azt is napokig tervezem, hogy a következő héten mikor menjünk babatornára :D Igaz, egy gyerekkel még könnyen ugrál az ember, más az, amikor minden nap időre menni kell a tesóért.

2017. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%

Ja, mondjuk én az összes olyannak, hogy könnyebb regenerálódni, jobban bírja a terhességet, stb. elméletnek a cáfolata vagyok. 20 évesen, az első terhességemnél sokkal többet híztam, és 4-5 évig tartott leadni valamennyire (teljesen soha nem sikerült), és a terhességet is sokkal nehezebben viseltem, nehéz szülés, nehéz gyermekágyas időszak, szülés után két hétig felkelni nem bírtam, mert szédültem, vert a víz, rossz volt a vérképem, stb.


28 évesen, a második terhességemnél 9 kiló felesleggel mentem szülni (vizesedtem valamennyire, úgyhogy ebben az is benne volt), kórházból hazajövet már ugyanannyi kiló voltam, mint amennyivel terhes lettem, a régi farmereimet simán fel tudtam venni azonnal. Könnyű szülés, és nagyon jó gyermekágyas időszak jött utána, már a kórházban simán szaladgáltam ide-oda, nem bírtam megülni az ágyamon, feküdni pláne semmi kedvem nem volt, a vérképemre meg azt mondták a kórházban, hogy olyan, mint aki nem is szült, tökéletes :)

Szóval én a 30-hoz közelebb sokkal jobban viseltem fizikailag a terhességet is, a szülést is, és a gyermekágyas időszakot is.

2017. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
26%
Hizas sem kortol fugg. Minden inkabb magatol a szemelyisegtol! En 21evesen ,24,26evesen sem hiztam 5kgnal tobbet ! A faluban egy csaj hizott 20kgot minimum. Egy masik 29eves semmit. Es egy harmadik 30par eves 10-20kgot legalabb. Nem hinnem h korfuggo. Felesleges vitazni is. Nemhiszem, h az volt a kerdes celja. Vagyis remèlem
2017. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
28%

Feltételes módban írtam a hízást, nyilván van kivétel, de a huszonévesek kisebb része elhízott, mint a harmincasoké, a negyveneseknél meg majdnem 2x akkora rész túlsúlyos.


Plussz azt is mindenki tudja, hogy az anyagcsere lassul az idő előrehaladtával.


Van pár kivétel, nekem is van huszonéves 90kgs anyuka ismerősöm, de a többség szülés előtt és után is jól néz ki. Itt pedig a többség volt a kérdés.


A szülészeten harminc felett borzasztó állapotban voltak a nők, de méginkább negyven felett dagadt boka, megereszkedett mellek, striák, és óriás has. A cigánylány a 3. gyerekkel fiatalon bezzeg modellnek nézett ki. Én az elsővel szintén jól néztem ki. Nem hiszem, hogy akkora mázlink volt, hogy pont 2 kivételes genetikájú ember került ugyanakkor a szülészetre.

2017. febr. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom, én csak leírtam, hogy nálam nem úgy volt, ahogy a többség gondolja, hogy lenni szokott. Ez olyan szörnyű volt, hogy rögtön rá kellett tenyerelni a pirosra? :D Hát egészségetekre :D
2017. febr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Én nem nyomogattam, de nyilván azért kaptad, mert nem tipikus, hanem pont az ellenkezője.

Ha ezt odaírtad volna... de az írásod azt sugallja, mintha te lennél a példa.

2017. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyet nem sugalltam, de kétlem, hogy törvényszerű lenne akár az egyik, akár a másik, inkább csak az egyiket gyakran hangoztatják. Személyes tapasztalat volt mindössze, sehol sem írtam, hogy általános lenne, bár szerintem kevés reprezentatív felmérés készült a témában, de ha valakinek van ilyenje, az ne tartsa már magában.
2017. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nézd meg, engem milyen szépen lepontoztak.

Pedig, ha végigkérdeznék itt mindenkit, senki sem mondaná azt hogy rosszat írtam.

Sötét agresszív bunkók... nem is írnak sehova, csak pontoznak. Lefelé. Több névvel bejelentkezve, mulatságból.

2017. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek, engem is lepontoztak, pedig csak a tényeket írtam le: 37 évesen szültem, türelmes vagyok, megmaradt az alakom, de hulla vagyok. Ez kinek fáj?
2017. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!