Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen előnyei lehetnek ha...

Milyen előnyei lehetnek ha egy lány 20-21 éves korában gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Természetesen akkor ha a párja is ugyanannyira szeretné. A férfi rendszeresen dolgozik évek óta (ő idősebb is) és a lány is dolgozik, illetve pár hónapig még tanul is. Nem a hátrányokra lennék kíváncsi hanem az előnyökre. Összeszednétek párat?
2017. febr. 20. 15:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%
Fitebb,spontánabb,2 fiam 26,5 28 évesen szültem ,minden hétvégén kirándulni voltunk ,critical masson vetünk részt gyerekestül biciklivel,fiatalosabb stb
2017. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik legnagyobb előny, hogy pl. 35 éves korodra, mikor mások még buliznak, vagy akkor állnak neki babázni, vérmérséklet függvényében, addigra a te gyereked meg már 15 éves, szinte felnőtt. És te még 35 évesen nagyon fiatal vagy, előtted az élet! Mehettek utazni, sportolhattok, akár közösen is, de ennyi idős gyerek már otthon is maradhat ha nincs kedve. És neked már nem kell azon aggódnod, hogy biológiai óra, meg mikortól alapíts családot. Élhetsz még a munkádnak, a hobbidnak.


Én már lekéstem erről, mert 34 évesen szültem először, mire ő 15 éves lesz, én majdnem 50. Persze akkor sem áll még meg az élet, csak néha úgy érzem, 30-as fejjel jobban élvezném azt a letisztult gondtalanságot, hogy túlvagy a családalapításon, mint huszonévesen akármilyen bulizós pörgést.

2017. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 DorciésTina ***** válasza:
49%
Sziasztok!Bocsi de akkora hülyeség ez a "minél idősebben szülüd annál okosabb" duma.Nagymamám 24 évesen szülte a nagybátyámat, aki diplomás, anyámat kb.32-33 évesen akinek érettségije sincs....nem ettől függ.Én imádom hogy fiatalon szültem (21).Több a türelme, energiája az embernek.Meg legalább ráér kistesót szülnie, nem szorítja az idő.
2017. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"minél idősebben szülüd annál okosabb" duma

Tudod, ez tudományos vizsgálat.

De a tudósok nyilván mind hülyék.


Azért, mert mondtál EGYETLEN ellenpéldát... tipikus nő.

2017. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg marhaság utolso ez az idősen szūl okosabb lesz gyerek,mert én a 2 fiamat 20 éveim közepén végefelé szültem és mind kettö okos gyerek ,jó képeségü,lányomat 30 éveim közepén szültem ő is okos lány ,a hugom 20 éveinek elején szülte a fiát ő is okos gyerek ,barátnőm a lányát 30 évesen szülte ő is okos lánya van ,nem a szülei kora teszi okosá gyereket hanem esetleg genetika,és a velevalo foglalkozás és szorgalom hogy milyen szorgalmas a gyerek.
2017. febr. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Második tipikus nő... basszus, még olvasni se tudtok?

Ez TENDENCIA. Nem kötelező, hogy mindenkinek így legyen!

Az, hogy egy konkrét gyerek mennyire lesz okos, nagyrészt attól függ, hogy milyen géneket örököl.

Ezen belül, idősebb nőnél ÁTLAGBAN okosabbak lesznek a gyerekek,

ÁTLAGBAN!

Ez azt jelenti, hogy lehet ellenpélda is. De ha UGYANAZT a gyereket UGYANAZOKKAL a génekkel 10 év múlva szülted volna meg, akkor okosabb lenne.

2017. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!