Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Némelyik nő miért hiszi azt...

Némelyik nő miért hiszi azt hogy ha szül egy gyereket örökké vele kell lenni mert van egy gyerek?

Figyelt kérdés

Én ezt nem így gondolom. Attól hogy van egy gyerek egy férfitól még nem ok arra hogy velem legyen még nem alap dolog hogy nem hagyhat el.

Vannak nők akik azt hiszik hogy na szültem neki egy gyereket örökké velem lesz és sajnos vannak férfiak akik így is teszik de ez nem normális szerintem.

Egy feleségnek nem csak az a dolga hogy moosson fozzon az urara hanem tenni is kell valamit hogy velee maradjon.

Ahol nincs megértés, tisztelet és szeretet ott a férfi úgyis kifelé nézeget majd mert egy nő dolga nem csak az hogy elvégzi amit kell.

Szerintetek?


2017. febr. 26. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

"sajnos vannak férfiak akik így is teszik"


szerintem meg veled van a baj! a házasságkor azt mondjuk ki, hogy míg élünk vele leszünk, és nem kacsintgatnak ki.

nagy baj van ha már azt is elítélik akik normálisan élnek és nem jobbra balra kufircolnak

2017. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De itt nem arra gondolok mikor papíron házasok
2017. febr. 26. 15:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyes emberek (fogalmam sincs mi a nemed) miért hiszik azt, hogy egy kapcsolatban csak a nőnek kell tepernie?

Mind a kettőnek folyamatosan tennie kell azért, hogy a kapcsolat kapcsolat maradjon! Gyerek előtt és utána egyaránt!


És bocs, de hogy milyen a munkamegosztás egy családban, az csak a családra tartozik. Bárhogy is fáj az neked, nálunk nem csak az én dolgom a főzés, mosás... és a "zuram" még csak el se hagy érte. Hamarabb tenném én, ha rám testálna minden melót.

2017. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert az lenne a normális, hogy ketten eleve ugy vállalnak gyereket, hogy ketten fel is nevelik, azaz biztonságos családi hátteret nyujtanak egy v több embernek es nem az a normalia hogy majdan anyuka egy bérből belét kidolgozva gyereket lepasszolva szenvedjen értük egyedül.

Erre ketten vállalkoztak.

2017. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Némelyik "férfi" miért hiszi azt, hogy a gyerek az anyjáé, és ő akkor dobhatja el, amikor akarja? Még fel is van háborodva, hogy őt mennyire kihasználják, mert fizetnie kell 20 ezer gyerektartást.


Nem, nem elvált anyuka vagyok.

10 éves korom óta nem láttam apám.

2017. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Éd ha az egyik fél lelép, az a gyermekben is ugy csapodik le, hogy őt elhagyták, nem szeretik, tele lesz önváddal mégha nem is tudatosan.
2017. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Tehát.. dolgozzak napi 8(-10) órát, főzzek, mossak, nyilván takarítsak, valamit bevásároljak, emellett őrizzem meg az alakomat, legyek csinos és frissen fodrászolt, a főzéstől és takarítástól még véletlenül se izzadjak meg és tapadjon rám a hajam (de lehetőleg ne költsek sokat ruhára és fodrászra), intézzem a gyerekkel kapcsolatos dolgokat (hozzam el az óvodából, csináljuk meg a leckét stb.), legyek egy bűbáj, mikor hazaérsz, értsem meg, hogy elfáradtál abban a 8 órában, tiszteljelek a keményen végzett munkád miatt, adjak hálát a Teremtőnek minden egyes nap, hogy velem vagy, kényeztesselek, és vágjak mindehhez jó képet... Így gondoltad?


Tudod mit? Inkább az örök magány...


Nagyon nagy szerencse, hogy nem csak ilyen férfiak vannak a világon. :)

2017. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsuk meg a dolgot, mit szólnál a mondataidhoz így?


Némelyik férfi miért hiszi azt, hogy ha szülnek neki egy gyereket, örökké vele kell lenni, mert van egy gyerek?


Én ezt nem így gondolom. Attól, hogy van egy gyerek egy nőtől, még nem ok arra, hogy velem legyen, még nem alap dolog, hogy nem hagyhat el.

Vannak férfiak, akik azt hiszik, hogy na, szült nekem egy gyereket, örökké velem lesz, és sajnos vannak nők, akik így is teszik, de ez nem normális szerintem.

Egy férfinak nem csak az a dolga, hogy moosson fozzon az feleségére, hanem tenni is kell valamit, hogy velee maradjon.

Ahol nincs megértés, tisztelet és szeretet ott a nő úgyis kifelé nézeget majd, mert egy férfi dolga nem csak az hogy elvégzi amit kell.

Szerintetek?


:D

Így tetszene?


A férjem tisztel azért, mert kihordtam a három gyermekét, és mindent megtesz, hogy közösen, boldogan neveljük fel őket. A háztartás közös, mint a gyerekek, mindkettőnké a ház, így a dolog is benne. Szerintem normális, ha együtt maradnak, bár ez független attól, hogy házasok vagy sem.

A megértés és a tisztelet kétoldalú. Mindkettő tegyen a kapcsolatért. Nincs olyan, hogy csak az egyik tegyen mindent, a másik csak elvárja ezt.

2017. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
"Egy feleségnek nem csak az a dolga hogy moosson fozzon az urara" te vagy egy nagyon betegelméjű nő vagy ebből a mondatból kiindulva és figyelembe véve a többit is, vagy egy férfi. Először is: nem "dolga" egy feleségnek mindent az "ura" segge alá tenni. Mosni, főzni, takarítani manapság egy férfinek ugyan annyi, mint egy nőnek, mert a nő ugyan úgy lehúzza a napi 8-10, vagy több órát a munkában, ahogy a férfi és nem Izaurák vagyunk, hogy akkor is a mi velünk született keresztünk kaját tenni az asztalra, ha orra bukunk a fáradtságtól. Másodszor pedig: nem, sajnos nem garancia egy gyerek arra, hogy a férfi marad és ezt ki is szokták sokszor használni, hogy apa és gyereke között nem olyan a kötelék, mint anya és gyereke között. Az a köldökzsinór mindig ott lesz az anya és a gyerek között, hiába vágják el szüléskor. Az apa viszont bármikor mondhatja, hogy kössz, de mégsem kérem. Szomorú... Mer általában a nők úgy vállalnak gyereket, hogy abban bíznak, hogy nem egyedül kell nevelniük, ha ketten vállalják, akkor ketten is neveljék fel.
2017. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy hangzik, mintha egy olyan nő írta volna, akinek a hapsija nem hagyja el a gyerek miatt a feleségét. :)
2017. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!