Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve: párom...

Kétségbe vagyok esve: párom mégsem akar 2. gyereket, én meg mindenképp szeretnék?

Figyelt kérdés
Van valakinek hasonló élettörténete? Kisiklott ezen kapcsolat? Mit tettél, hogy döntöttél?

2016. dec. 4. 15:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
Én egyet szeretnék,Ő egyet se. Azt hiszem ahogy telik az idő,meg fogom utálni ezért,ha addig nem gondolja meg magát,vagy elhagyom,ha már nagyon szorít az idő.
2016. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk ez a helyzet, viszont kicsi még az első is, ezért nem izgatom magam rajta. Egyrészt változhat még a véleménye, másrészt nekem is változhat.
2016. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%

Akkor elválsz és a második férjed csinál második gyereket.

Elképesztő,hogy egyes nők csak a spermadonort látják a férfiban.Örülj,hogy van egy,éljetek boldogan,ez olyan dolog,amire senkit nem lehet kényszeríteni.Sosem választanék egy nem létező gyereket a férjem helyett.

2016. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
19%
A házasságkötés és az első gyerek előtt kellett volna ezt megbeszélni! De egy óhajért ne tedd apátlanná a gyerekedet!
2016. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
3-as, a MÉGSEM szócska elkerülte a figyelmedet? Menet közben gondolta meg magát a férj.
2016. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Én egyke vagyok, túl jól ismerem annak minden nyűgét... a személyiség nem úgy fejlődik, bátortalanabb lesz a társas kapcsolatokban, sok időt tölt egyedül, magányra hangolódik... persze ez nem kötelezi arra, hogy tényleg magányos legyen, de arra teremt nagyobb esélyt.

Aztán én is jobban rácsavarodnék az egy szem kisfiamra, nem fogok tudni őt hagyni felnőni, önállósodni... Ez két gyereknél adódik, hogy ne legyen annyira így.

És ha mi idősek, betegek leszünk, meghalunk, ő egyedül szorongja végig azt az időszakot, nem osztozik rajta sekivel.

Ha pedig mi már nem vagyunk, legalább a testvérek legyenek egymásnak...

2016. dec. 4. 15:30
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását.

A spermadonort látom benne? Hát ez is része a dolognak. Csak ketten tudjuk az életet továbbadni...

Igen, az is igaz, hogy ne tegyem apátlanná a gyermekemet... megszakad a szívem... a meglévő gyerekemért is, és az óhajtott gyermekemért is...

:*(

2016. dec. 4. 15:33
 8/30 anonim ***** válasza:
23%
jaj, ne ríjj már az egykeségről, mert nem azn múlik, van-e testvéred, hanem hogyan kezeled ezt te meg a szüleid.
2016. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%
Olvastam.Benne van a pakliban,hogy meggondolhatja magát bármelyik fél,nem lehet kényszeríteni.Ez egy olyan döntés,amiben nincs kompromisszum.Nem kell felháborodni a válaszomon.Mégis mit tehet???Elfogadja,de belül őrlődik,mindig rajta lesz a bélyege a házasságon,vagy elválik,lesz mástól gyereke,de az meg a jelenlegi férjjel szemben igazságtalan.Csak azért elválni,mert nem volt elég a három tagú család.Erre nincs olyan megoldás,ami mindenkinek jó.Ti sem tudtok semmi használhatót írni.Lehet lepontozni.
2016. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, nincs jó megoldás. Azért írtam ki a kérdést. Végtelenül szomorú vagyok. Csak sírok magamban...
2016. dec. 4. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!