Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruáció Anyucik 8hónapja...

Menstruáció Anyucik 8hónapja császároztak.2,5hónap múlva megjött elsőnek. Azóta össze-vissza jön meg. Mindenki szervezete más, de kinek mikora állt vissza?

Figyelt kérdés
40napra,34napra stb Szoptatok az is befolyásolja, de így minden hónapban attól félek terhes vagyok. (Védekezünk amúgy)
2017. márc. 1. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoptatok és 7 héttel szülés után jött meg először mégse állt be teljesen pontosra a menzeszem. Legtöbbször 30-32 napra jött meg de volt 28 és 38 napos ciklusom is. 13 hónappal a szülés után tervezetten teherbeestem. Szóval nagy gondot nem jelentett. Egyébként szabályos 28 napos ciklusom volt. Elvileg amig szoptatsz addig az is normális, ha nem jön meg, szabálytalan ciklus minden belefér, mert addig a hormonok nem feltétlen állnak teljesen vissza a normálisra. Igen én is lőttem el terhességi tesztet mikor rendesen védekeztünk a babánk 6 hós korában, nem is egyet, végül csak megjött 38 napra..
2017. márc. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

engem 6 hónapja császároztak. eleite normálisan megjött, az utóbbi 3 hónapban meg ismét felborult minden, van, hogy 3, van hogy 7 napot késik :P én szinte havonta csinálok tesztet, hogy megnyugtassam magam, pedig mi is védekezünk :D

(ja, és azelőtt abszolút rendszeres volt a ciklusom, 28 nap, max 1-2 nap ingadozott néha

2017. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hónapos korában jött meg először, amikor abbahagyta a szopizást. Be is állt 28 napra, 4 napig tartott. Most a lányom 7 hónapos, múlthéten jött meg először. Ő még aktívan szopizik.
2017. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy mindkét gyerekem császárral született.
2017. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem megjött császár után 28 napra.Aztán szépen maradt is.

Nekem azonnal regenerálodott a szervezetem.

Mintha nem is szültem volna...én nem szoptattam sajnos mert nem volt tejem egyáltalán,gondolom ez is sokban közrejátszott.

A dokim szerint viszont akár 1 év is lehet mire ujra visszaáll.

2017. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a választ. :)

Én azon az elven vagyok szüljön akinek még nincs én semmikép nem szeretnék másikat.

Imádom a gyerekem és pont elég ö nekem. :))))

Minden hónapban juj terhes vagyok,nemjött meg, izgulni már unalmas :(

2017. márc. 2. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!