Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha babát várnál, kisfiút vagy...

Ha babát várnál, kisfiút vagy kislányt szeretnél?

Figyelt kérdés
Írd le azt is, hogy miért, valamint a korod és nemed!
2017. márc. 20. 06:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

Nekem teljesen mind1, h kislány vagy kisfiú. Barmelyiknek örülni fogok. Inkább igaztottan várom, h milyen nemű pici választott minket a szüleinek.

1hét múlva talán megtudjuk, h kislány vagy kisfiú ha megmutatja magát a pici.

A férjem fiút szeretne első gyereknek, de ha lány lesz nem fog dunának menni.

22/N

2017. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
98%
Lányt. Begyöpösödött családból származom,ahol csak a fiú ért valamit. Nekem ebből elegem van, könyökömön jön ki. Nem bánnám, ha három lányom lenne. Ráadásul a rokonok közül az összes kisfiú baromi hisztis.
2017. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Két fiú után már lányt szeretnék. 😊

De valószínű, hogy nem vállalunk be még egyet.

2017. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
75%

Ajjajj, - bár nem igazán szoktam vele foglalkozni - , de a pontozásból szemet szúrt, hogy valaki nagyon haragszik a fiú babákra :O :) elég sanyarú életed lehet pontozó, ha az okoz örömet, hogy aki fiút szeretne, azt a választ lehúzod, mert nem hasznos (miért is? t.i. itt nem "lájkolni kell), aki lányt, az meg pacsi...

Na mindegy.


A kérdésre válaszolva, gyermekkorom óta fiús anyuka szerettem volna lenni, és úgy néz ki napokon belül duplázódik a boldogságunk :)

Szóval még egy voks a kisfiúkra.

28/N

2017. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!