Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire lehet olyan fiatal...

Mennyire lehet olyan fiatal nőt találni, aki nem akar gyereket egyáltalán?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 12:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nőként, annyira nem tudom, de biztos vannak páran. Én úgy gondolkodom, hogy csak akkor vagyok hajlandó vállalni, ha minden feltétel meg van hozzá. Nem akarom hónapról-hónapra számolgatni a pénzt, hogy most épp miről mondjak le a gyerek javára, vagy melyik olcsóbb pelenkát válasszam, hogy kijöjjünk hó végére. Önzőség tudom, de senkinek sem jó ha idegbajos a család mert már megint nincs pénz valamire.
2017. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt elég sok van, aki azt mondja, hogy soha sem szeretne.
2017. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Facebook childfree, gyermekmentes csoportok, van egy-pár.
2017. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet.
2017. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

# 1


Ez nem önzőség, hanem megfontoltság. És most senki ne jöjjön azzal, hogy jaaaj háborúba is születtek gyerekek, aham, másnak rossz volt, legyen az én gyerekemnek is az.

2017. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
5-ös, köszönöm, hogy így gondolod :)
2017. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

ajj #2es.. még nem tanultad meg, hogy ez az oldal nem ismerkedésre van.



/sarcasm off

2017. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Hát a megfelelő körülményekre kb várhatsz 30 éves korodig. Hacsak nem fogsz ki egy gazdag pasit, vagy nem tolnak alád mindent a szülők. Nekem fontos volt hogy fiatalon szüljek, ne harminc felett. Utána is meg lehet valósítani az álmaidat, nem kell a gyerekneveléstől egyből megöregedni. :)
2017. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Én pl nem szeretnék abszolult gyereket, nem vagyok gyerek párti. De rajtam kívül vannak még jó páran akik nem vágynak gyerekre
2017. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

#1-es az anyák (mint az- bocsi a példáért) az állat világban is azokat a hímeket vállalják be az "anyák", akikről elhiszik, hogy képesek az utódlásban biztonságot adni.


Csak embereknél ez másként működik..., azért egy emberi társadalomban nem csak hímek vannak.

Meg eltartók.

(az igaz, hogy az anyák biztonságosan szeretnék nevelni a családjukat)- magyarul, eltartani szeretnék önmagukat a hímek által. Mondván, hogy mi biztosítjuk a következő nemzedéket.


Egy anya tényleg a létbiztonságot és a kényelmet veszi alapul.

(pl. említtetted a pelenkát, - persze említhettél volna mást is - de ha már pelenka, és a sietős társadalom nem óhajtja a régi pelenka korszakot, amikor kimosták a pelenkákat ) - mert már nem modern felfogás manapság pelenkát mosni. Az okos telefon korszaknak is vannak pazarló hátrányai. Csak azt nem reklámozzák.

Nem kötelező pelenkát vásárolni, ez téves ideológia és marketing fogás!


Attól függően, milyen civilizációs rendszerben nevelkedett egy anya.


Ha egy Nő, nem szeretne gyereket, ... ez tiszteletben van tartva.

Mert ez nem kötelező elvárás.

Lehet, hogy a munkahelyén kötelezik, hogy csináljon egy rendes szívműtétet. (ha épp ez a feladata és munkaköre)


Szerintem, lehet olyan Nőt találni, aki nem szeretne utódlást.

A kérdés az, hogy aki ilyen hölgyet keres szintén egyet ért e a hölgyével?

A többi magától értetődik.

(a természetes, és nem elvárás, hogy egy hölgy egyszer anya szeretne lenni), ha nem, az sem baj.

2017. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!