Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire lehet olyan fiatal...

Mennyire lehet olyan fiatal nőt találni, aki nem akar gyereket egyáltalán?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal no eleg sok van ilyen.


30as mar joval kevesebb...

2017. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

Első vagyok.

10-es, nem igazán értem amit mondani szerettél volna. Egy szóval nem mondtam, hogy azt akarom, hogy a párom eltartson engem meg a gyereket. Nekem mindig is egyértelmű volt, hogy ketten tartjuk el a családot, nem a férfi egyedül. Ketten vállaljuk. Azt mondtam, ha nincs meg a megfelelő anyagi háttér, nem szülök. A kettő nem egyenlő.

Ha nem erre céloztál, én kérek elnézést.

2017. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszát kiegészíteném még azzal, hogy a férfinek is megfelelőnek kell lennie. Ha szeretem, és egyébként egy jó ember, akivel boldog vagyok, de azt látom, hogy nem lenne megfelelő apa belőle, akkor a jövőbeli gyermekem érdekében nem esem teherbe tőle.
2017. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

#10-es


Megbeszéltük, ... csak egyszerűen gondoltuk.


A kérdés feltevőhöz:


Már válaszoltak Neked.

Biztos, van olyan, aki nem akar gyereket. (valamiért)


Hogy "mennyire", azt Tőle kérdezd, ha találsz olyant.

(minden hölgy eldöntheti, hogy mit szeretne, és ezt a férfiaknak illik tiszteletben tartani)

- Csak utólag ne bánja meg senki a döntését, mert van aminél az óra ketyeg és egy idő után nincs már visszaút)


Részemről ennyi.

(Blanka)

2017. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13%
Na, megjöttek a lájkolgatók is....
2017. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

22 éves vagyok, régebben sem akartam, most meg aztán igazán erősödött bennem az a tudat, hogy nem akarok gyereket. Szeretem a gyerekeket, nem vagyok gyerekgyűlölő, de számomra elképzelhetetlen, hogy sajátom legyen. Idegen számomra a szoptatás, az éjjel felkelés, a tutujgatás meg a gügyögés, egyszerűen nem megy más gyerekkel sem.


Semmi szépséget nem látok benne, ráadásul szörnyen idegesítőnek tartom, amikor hallom, hogy a párom keresztfia bömböl és üvölt.


Igen, én azt elhiszem, hogy másnak ez örömöt okoz, más ezt szereti, teljesen megértem. :) Az nyugodtan szüljön.


De én nem fogok. És nem fogom máshogy gondolni 10 év múlva sem.

2017. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%

"én azt elhiszem, hogy másnak ez örömöt okoz, más ezt szereti"


engem is idegesit a mas gyerekenek az uvoltese :) A sajatom meg soha nem idegesitett.


Ez igy mukodik, az ember igy van bedrotozva.

2017. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"De én nem fogok. És nem fogom máshogy gondolni 10 év múlva sem."


Na ez az, amit sosem tudhatsz. A legtöbb ember meggondolja magát, még akkor is ha 100%-ig biztos volt benne, hogy nem fogja.. :) De lehet, hogy te leszel a kivétel. Az biztos, hogy aki nem akar gyereket teljes szívvel, annak nem is való. Van aki már 20 évesen megérik rá, és már benne van az ösztön, van aki csak 40 évesen kap "észbe".

2017. márc. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha a jövőre is gondolunk, hosszú távra, bizony nagyon jó, amikor azt a szeretetet vissza kapja a szülő, amit a második gyerekkoráig belepumpált a gyerekeibe.

(második gyerekkorát úgy értem, hogy megöregszik)


Szüksége lesz rá, nem hiszem, hogy ugyanaz, ha fogad magának pénzért egy dajkát, vagy ápolót fizetésért cserébe.


Amennyiben hosszú távon teszünk latba mindent.


A gyerek idegesítő lehet, (pl. üvölt éjszaka), de ez nem tart örökké :), később nagymamaként a nagymama nyafog, hogy itt fáj és ott fáj és valaki segítse WC-re menni, vagy tegye alá a kacsát.


Valahol ebben van egy folyamatosság.

A szeretetet nem lehet pénzben mérni.

A legjobb befektetés mégis az.

Nem a bankszámla.

Nem hiszem, hogy egy gyerek vállalás közömbös lehet egy anyának.

Csak pillanatnyilag épp nem esedékes, mondjuk több pillanatnyilag :)


Család nélkül is lehet élni.

Persze.

Van aki minden pénzt megadna azért, hogy lehessen gyereke.

Van akit ez nem érdekel.

Nem vagyunk egyformák.

(most sztereotipra :)

2017. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!