Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18-21 éves lányok, akik most...

18-21 éves lányok, akik most szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni itt az elején, hogy ez nem az a kérdés amire olyan válaszokat várok, hogy "elcseszed az életed, hülye vagy, szerezz kiskutyát" és hasonlók. Ez csakis azokhoz a lányokhoz szól akik kb 18-21 évesek és komolyan szeretnének családot alapítani a közeljövőben. Vagytok itt egyáltalán?


Én már nagyon régóta szeretnék gyereket de sose mertem megtenni az első lépéseket. Nem azért mert nem voltam benne biztos, hanem mert féltem a környezetemtől. Hogy mások mit fognak szólni (inkább a családomtól féltem mint idegenektől). A barátom is már nagyon régóta szeretné, eddig folyton nyaggatott vele de tudta ő is, hogy mi a helyzet és amíg középiskolába jártam addig nem voltunk rajta a témán, bármennyire is szerettük volna. Nemrég első körben csak magamra, a vágyaimra/akarataimra és a barátomra és az ő vágyaira koncentráltam. Mindent és mindenki mást kizártam, így megtettük az első lépéseket. Most várom, hogy tesztelhessek. Mindig is csúszott pár napot de az utóbbi időben napra pontosan jött meg. Holnap (vagy néhány nap múlva) "kellene" megjönnie, kíváncsi leszek. A hét vége felé fogok tesztelni. Arra még kíváncsibb vagyok.


Jó lenne ha lenne itt valaki aki nagyjából velem egyidős és tervezi a babát. Én 20 vagyok. Kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan gondoljátok és hol tartotok :)


2017. márc. 27. 19:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen lettem terhes, tervezettem, 20 évesen szültem, most 21 vagyok, a fiam majdnem 8 hónapos :) De én úgy gondolom, hogy amíg kicsit is érdekel, hogy másoknak mi a véleménye, vagy hogyan fognak reagálni, addig nem vagy elég érett a gyerekre. Ez egy olyan dolog, amiben csak neked és a párodnak van beleszólása. Más véleménye nem szabad, hogy számítson.
2017. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!