Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El "mernétek" menni ezután a...

El "mernétek" menni ezután a nőgyógyászotokhoz?

Figyelt kérdés

Az első babánál 5ezer volt a magánrendelésen a vizitdíj, a terhesség végefelé mondta hogy 50eft lesz a szülés. 2 év múlva már 7eft volt a v.díj, a legutolsó látogatáskor pedig már 8ezer (emelte a tarifát), viszont nem mondta hogy a szülésért mennyit kér, én meg nem mertem megkérdezni, kínos lett volna-

A párom ragaszkodott hozzá hogy "csak" 50et adjunk, szerintem 70 lett volna a reális, és szerintem ennyit is "várt" hacsak nem 80at (ismerősömtől annyit kért 4 hónappal utánam).

Végül a 6 hetes kontrollon adtam 50et, azóta nem voltam nála (1 éve), de most el kellene mennem nőgyógyászhoz, de nem tudom hogy el merjek-e hozzá menni! Alapból normális, de hallottam róla olyat miszerint pénzéhes..

Ti mit tennétek? Keresnétek mást vagy hozzá mennétek remélve hogy már nem emlékszik a dologra? (Sokan járnak hozzá, biztos nem jegyez meg mindent, de azért egy ilyenre lehet én emlékeznék..)


2017. márc. 27. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha nekem 18000 a magánrendelés, mert mindig van benne uh is, az azt jelenti, hogy 180-at kéne adnom szüléskor?

Háááát...


Szerintem kérdező, nyugodtan menjél hozzá, ha nem lett volna elég az 50, szólt volna. Van szája. Ha meg elrakta és nem mondott semmit, így járt.

Nem kell ezt túlbonyolítani.

2017. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"nem túl közlékeny és a szülésekkor sem tudtam mi történik éppen, mit csinál ami olyan baromira fáj, úgyhogy ha lenne 3. baba biztos hogy nem hozzá mennék"

mondjuk így érthető az 50, ezt le lehetett volna a kérdésben is írni. Ugyanakkor ezek után bennem fel sem merülne, hogy ismét hozzá menjek...

2017. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem Budapest volt, hanem Kecskemét. Mindig kaptam számlát is. Soha nem 5 percet szánt ram, 20 perces volt egy-egy rendelés -nem csak nekem, minden betegenek. Mindent elmagyarazott, minden kérdésre választ adott -meg a leghülyebbre is, röhögés nélkül-, amikor császárra került a sor, elmondta az okot, mindennap meglatogatott - és még évek múlva is emlékezett a gyerekem nevére. Ebből indultam ki, nekem ez volt a tapasztalatom, nekem ezt jelenti a maganorvos. De nem csak velem volt ilyen, mint később kiderult egy ismerősöm is nála szült és ugyan ilyen jó tapasztalatai voltak.
2017. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

Bp.-n az a bevett szokás, h a vizitdíj 10-szerese a szülés. Ez olyan iratlan szabály, ezt mindenki tudja. Pláne aki már 2., 3. gyereket szüli az adott dokinál.

És igen, ha 18 000 egy látogatás, 180 000 rel számolnék a szülésért.

Amúgy nagy a szórás itt Bp.-n is a dokik között. Pl. az én orvosom tarifája 15 000, de a terhesgondozásért csak 8000 Ft-ot kér, mivel azt 3-4 hetente meg kell ejteni. Ezt én korrektnek érzem teljesen. Mi rákérdezteünk az anyagiakra egyenesen, ő 100-at kért, mi 110-et adtunk neki.

Ha valaki bizonytalan akkor kérdezzen rá, de ha adoki semmit nem mond, nyugodtan számolhat 10 szeressel.

2017. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!