Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisfiam nem szereti, bántja...

A kisfiam nem szereti, bántja a kutyánkat, hogyan szerettessem meg vele?

Figyelt kérdés

3 éves a kisfiam, 5 a kutya, tehát születése óta "együtt" vannak.

Soha nem ment oda, nem simogatta, ha kint voltunk és közeledett hozzá a kutya akkor is elzavarta, mióta beszél mondja, hogy zárjuk be, ha kint vagyunk.Mikor sétálni megyünk sem engedi, hogy jöjjön, sír hisztizik.

Ami fura, hogy anyuéknál ennek a kutyának a testvére van azt ölelgeti, szeretgeti, meg alapjáraton az összes állatot.

Soha nem bántotta a kutya, hogy azért tartana tőle.

Már arra is gondoltam, hogy cserélünk anyuékkal kutyát, mert folyton haza akarja hozni azt. De én nagyon szeretem a kutyikat a párom is és a kisebbik gyerek is. De egyre agresszívabb a gyerek a kutyával és olyan rossz, hogy vagy be kell zárni a kutyát vagy nem lehet kint a gyerek egyedül az udvaron :(

Mit csináljak? Valami tipp?



2017. márc. 30. 19:40
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
95%

Nem értem miért pont ide írtad a kérdést és nem a gyereknevelős topicba. Mert nem a kutyával van a probléma, hanem a gyerekkel. Bár ott is ugyan ezt írnák, mint itt a legtöbben.


Nem tudom miért kell erőltetni, hogy szeresse azt a szerencsétlen kutyát, elég lenne bőven, ha csak nem piszkálná.

Be kell zárni a kutyát, mert a gyerek azért hisztizik? Ne haragudj, de ez pont zsarnokoskodás, te meg még be is hódolsz neki írkálva a nagy ":(" fejeket...


Ha bántja a kutyát, akkor meg nem rászólni kell, hanem elseggelni. Érdekes, hogy ha egy kisbabát bántana akkor rögtön tudnád mit csinálj, de a kutyát azt pesztrálja nyugodtan....


Most ez, később majd más lesz a baja... Akkor is ez lesz a reakciód?


De hát nem esett messze az alma a fájától, te is azt hajtod amit a fejedbe veszel, letojva mit mond más.

2017. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkepp a kutya koltoztetes mellett dontesz,akkor szerintem csak anyudek kutyaja koltozzon hozzatok egy hetre.Talan igy inkabb kiderulne,h a gyerek miert tesz kulonbseget a ket allat kozott es csak az egyik kutya elete lenne komolyabban megzavarva.
2017. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
96%
Most lettem benne biztos, hogy csak trollkodás. De ha mégsem, és valaki szülőként ennyire nem hajlandó elgondolkodni az észérveken, és képes szánt szándékkal szörnyecskét csinálni a gyerekéből, arról nem akarok tudni, szóval mégiscsak trollkodás.
2017. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!