Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhagyott a vőlegényem,...

Elhagyott a vőlegényem, ráadásul anyámék is visszahúznak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 év után szakított velem a vőlegényem, ráadásul munkám sincs, nem találok semmit már hónapok óta, amiből el tudnám tartani magam... Kénytelen voltam hazaköltözni, de itthon is káosz van.

Anyámék nap mint nap marják egymást, a házat már hónapok óta újítják, kupis minden, mintha most költöztek volna be, főleg anyám az aki az idegeimre megy... Napokig csak sírtam, ez ugye azzal jár, hogy tele van zsebkendővel a szobám és képes volt összeveszni velem, hogy én milyen gusztustalan ember vagyok hogy széthagyom a koszos zsepiket, nem csoda hogy otthagyott a vőlegényem... Akkor volt hogy kértem, hogy jöjjenek el velem pár cuccért az albérletbe, anyám ott is azzal kezdte hogy milyen szép rendet tart az exem, ez igen (ezzel vitába tudnék szállni...), meg hogy hát igen, ő egy jó pasi, biztos talál új nőt. Utána meg még hajtotta, hogy jaj valami sorozatban is hányszor szétmentek meg összejöttek, velünk se lesz ez másképp. De én ebben nem hiszek, mert az exemnek már alakul valami egy másik nővel... Meg álladóan azzal bszogat, hogy pakoljak már ki, de nekem már maga a pakolás ténye is iszonyú fájdalmat okoz... És nem, nem érti meg min megyek keresztül...

Ma találkoztam egy barátnőmmel, vele voltam egész nap, mert vele tudtam erről beszélni, aztán amikor hazajöttem anyám rögtön belém állt, hogy én ma mit csináltam itthon... Meg úgy volt, hogy holnap elmegyünk új bútorokat vásárolni, mert megbeszéltük hogy felújítjuk a szobám, hogy ne az exemre emlékeztessen, aztán amikor mondtam neki hogy fejezze be, hogy folyton felhozza az exem, akkor közölte, hogy nem jön velem sehova és így marad a szobám, mert ő nem az én csicskám... Kínomban már a fejéhez vágtam, hogy nem normális amit művel, mire apám esett nekem, hogy mit képzelek magamról, hogy így beszélek...

Nagyon szenvedek, ma úgy éreztem a barátnőmmel, hogy el tudom engedni az exem, de most megint visszaestem a gödörbe és megállás nélkül csak sírok... Kérlek... Könyörgök... mit tegyek, hogy ne pusztuljak ebbe bele?


2016. szept. 14. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk hagyd abba az önsajnálást és kezdj valamit magaddal? Más nem fog helyetted.
2016. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem találsz semmit hónapok óta? Mert nem akarsz! Ilyen nincs, és ezt te is tudod. Most persze sírsz, mert kiesett a csöcs a szádból, nem tart már el a pasid, naná, hogy kéne vissza.

Állj a talpadra és keress munkát, költözz el, ennyi.

2016. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Állj a talpadra és keress munkát, költözz el, ennyi. - Ezzel tökéletesen egyetértek.
2016. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Mennyi rosszindulatu gyoker van itt, hihetetlen.

Eloszor is hagyjal magadnak gyaszidot. Nem kell a karogokkal foglalkozni. Majd idovel magadtol megjon a kedved rendet rakni, kimozdulni. Ha jobban vagy be lehet iratkozni tanfolyamokra, azok jok szoktak lenni. Uj emberek, uj baratok. Most meg nyugodtan huzd magadra a paplant.

2016. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Munka kéne meg költözés hogy eltereld a figyelmed.


Keress olyan melót ami ad szállást is. Ha kell költözz az ország másik felébe,nincs pasid aki vissza tartson,a családod bunkó. Barátokhoz meg haza lehet utazni.


Kapásbol 3 olyat is tudok ami ad szállást is,szóval nem mond h nincs olyan.


Dolgozol,kicsit távol leszel minden problémátol.

2016. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Elhatároztam, hogy megcsinálom végre a diplomám. Eddig azért nem tudtam, mert teljes állás + háztartás mellett nem jutott rá elég időm... A munkanélküli hónapjaimban is tanultam.

Az a baj, hogy vidéken élek és kb 2 cég van, ami munkát ad az itt élők 80%-ának, engem meg mindkét helyről elküldtek (ebbe most ne menjünk bele, lelki bajok, sajnos nem tudok beilleszkedni és "kitúrnak" mindenhonnan). Az lenne a jó, ha el tudék menni másik városba, találnék munkát és új életet kezdhetnék. De akkor megint elúszna a diploma... Ezért akarnék itt maradni és valami alkalmi munkát keresni, amiből a rezsi rámeső részét tudnám fizetni, csak nagyon nehéz, hogy ilyen a családom...

2016. szept. 14. 20:09
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Akkor meg szenvedj a szobádba,már bocs.


Ha valóban olyan rossz ahol vagy akkor mozdulsz onnan.

2016. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Aha diploma es addig 3.4.5 evig ki tart majd el ? Utalatos szuleid?

Hatarozd el elmesz dolgozni es elkoltozol

2016. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Sok bunkó válasz igazat ír, pusztán a segítő szándék hiányzik. Rossz oldalra jöttél, itt életúnt keselyűk várnak áldozatra, hogy bele rúghassanak abba, aki itt feltárja a gyengeségeit. Te ismered jól a szüleidet. Most mérlegelned kell, hogy egyrészt ők támogatnának e az otthon lakás lehetőségével több évig, másrészt kibírod e mellettük? Ha már most lelki roncs vagy, mi lesz x év múlva? El kell döntened megér e ennyit egy diploma. Vedd számításba azt is, hogy hol van egyéb lehetőséged esetleg ugyanilyen szakra csak más városokban. Egy életed van, állíts fontossági sorrendet, és csak ezután lépj, vagy tűrj. Bármelyiket választod, sokkal könnyebb lesz, ha már a szemed előtt lebeg a biztos cél
2016. szept. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

Ha befejezed a diplomát, akkor tudsz DIÁKmunkát vállalni. Az garantáltan van minden egyetem városban. Gondolom már a tanulmányaid végén vagy , lesz időd dolgozni. És koltozz el. Akár bérelj egy szobát a többi egyetemistával. Neked is könnyebb lesz. Mert tényleg érzéketlenek a szüleid . Ezért koltozz el.. A sulit mindenképpen fejezd be munka mellett. És kezdj új életet. Szard le az exed és hogy mit csinál. Hidd el suli+munka mellett eléggé elfoglalt leszel, nem lesz időd keseregni. +nem is lehetett valami nagy fogás, ha hagyta, hogy ott hagyd a sulit a háztartás vezetés miatt.. Gondolom egy fűszálat nem tett keresztbe, hogy segítsen.

De tényleg folytasd a sulit meg keress munkát. Ha csak otthon ülsz és hallgatod a szüleid nem lesz jobb.

2016. szept. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!