Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szoktatod le a gyereket...

Hogy szoktatod le a gyereket a visszabeszélésről?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Megkertem ot szepen de hatarozottan, hogy ezt soha tobbet ne csinalja. Ennyi volt.

Mondjuk o alapbol nem volt egy rugdosos, hisztizos kisfiu soha. Most 6.5 eves, nala a "dackorszak" is kimaradt. Egyuttmukodo, vidam es szeretetteljes kiskolok volt mar picikenek is, most is nagyon konnyen kezelheto.

2017. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg irigyellek, de a szépen megkérleken már rég túlvagyunk.


11 éves, pár hónapja pofátlanul szemtelen lett, eddig nem volt vele gond, azóta viszont elviselhetetlen, ami fokozódik.

2017. ápr. 10. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy "visszabeszél"?

Az nekem nem gond, ha válaszol,amíg megfelelő hangnemben és stílusban mondja. Ha ez nem sikerül, megpróbálom szétválasztani a közlése tartalmát az egyéb dolgoktól. Amit mondott, arra válaszolok (szóval én is visszabeszélek neki), ahogy mondta, arról pedig elmondom, mi nem tetszett benne, és hogy kellene legközelebb.

2017. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát van egy rossz hírem. Kamaszodik. Kb 17-18 éves korában lehet majd legközelebb értelmesen beszélgetni vele :) Saját tapasztalat, borzasztó tini voltam, nem tudom, anyám hogy élte túl azokat az éveket. Önző, akaratos, nagyszájú tini voltam, de nem csak otthon, az iskolában is. Nem használt semmi büntetés, beszélgetés, stb. Ki kellett nőnöm.
2017. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!