Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, megengedhetitek...

Anyukák, megengedhetitek magatoknak, amit szeretnétek?

Figyelt kérdés
Nem akarok senki pénztárcájában vájkálni, nem kell ft-ra válaszolni, csak arra lennék kíváncsi, ha gyerek előtt költöttetek valami drágább hobbira, ruhára, bármire, gyerekválallás után is ugyanennyit szántatok rá? Több gyereknél esetleg a szülők luxusnak számító kiadásai a háttérbe szorult? A párotok hogy viszonyult ehhez?

2017. ápr. 19. 17:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos egyedulallo szulo lettem, igy nem engedhetek meg magamnak kb. semmit. Multkor vettem egy fagyit a McDonaldsban, es utana lelkiismeret furdalasom volt miatta, hogy zoldseget vagy kenyeret kellett volna inkabb venni belole.

Tanultam, diplomam van, de olyan szakma ahol nem epp magas a fizetes.

Gyerek elott ? Egzotikus utazasok, draga orak, penztarca ket havi fizetes arabol , legdragabb smink ( Chanel, Guerlian stb. ) .

Hat igy jartam, remeljuk most mar jon jo is.

2017. ápr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
58%

Most már igen. A nagyobbik 7 a kicsi 4 éves, nagyjából idénre jöttünk úgy rendbe anyagilag, hogy ne kelljen számolgatni az utolsó forintokat a hónap végén. De emlékszem volt olyan, hogy az utolsó pár ezer forint ment el a most már nagylányom krupp elleni kúpjára a hónap legvégén.

Idén emeltek fizetést nekem is, a párom is váltott és most kényelmesen meg tudunk élni a fizuból és félre is tudunk rakni.

2017. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%
Hobbim nincs, főleg nem drága. Imádok vásárolgatni, de sajnos nem tehetem meg azt mint pl. a legjobb barátnőm, hogy az árakat se nézve akár több ruhadarabot is megvesz egy közepesen drága üzletben. Nekem egy shopping túra annyiban merül ki, hogy végigjárok jó pár üzletet és a végén veszek mondjuk egy felsőt olcsón. Vadászom az akciókat, kuponozok. Nagyon nagyon vágyom egy tényleg minőségi cipőre, ne mindig a Deichmannban kelljen válogatnom és egy szuper télikabátra. A gyerekeknek könnyebben megveszem a márkás, drágább holmikat ha épp van rá pénz. Amire még nincs pénzem, a különböző kozmetikai kezelések amire a barátnőm heti szinten jár és meg is látszik rajta.
2017. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk mindenre telik szerencsére, jól élünk, évi 1 nagyobb, 2 kisebb nyaralásra is telik. "Holmikra" sosem nagyon költöttem, ruhákból/cipőkből/táskákból mindig is minőségit vettem. Inkább szórakozásra, kikapcsolódásra szeretek egyébként költeni, valamint egészséges étkezésre. A férjem természetesen olyan beállítottságú mint én.
2017. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!