Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkóság így...

Szerintetek is bunkóság így viselkedni a bábszínházban?

Figyelt kérdés
Ma bábszínházban voltam a kislányommal. Teltházas előadás volt. ÉN csak a 6 éves nagyobbik lányomat vittem el , a kicsi otthon maradt, ő nemsokára 2 éves lesz de tartottam tőle hogy nem nézné nyugodtan és csendben végig az előadást, így inkább otthon maradt apukájával. Az előttünk levő sorban pont előttem egy kb. 4-5 hónapos kisbabával jöttek...már akkor tudtam, hogy ki fognak menni kábé a felénél, ennél jóval hamarabb kb. 10 perc után nyűglődni kezdett a baba és az anyuka felállt és kiment vele. Természetesen felállította az egész sort, mert miért is ne középre vett volna jegyet... Ha egy ilyen van az előadás alatt azt mondom hagyján, de nem túlzok hogy kb. 20-an mentek ki így az előadásról. A nézőknek is rossz ez, a bábszínésznek meg főleg kellemetlen. Komolyan ennyire nehéz lett volna otthon hagyni a kisebb gyerekeket? Egyébként se ajánlják 3 éven aluliaknak a darabot. Szerintem ez akkora prosztóság! Ha mindenképp muszáj annak a babának részt venni az előadáson akkor meg vegyenek a sor szélére jegyet hogy feltűnésmentesen ki tudjanak surranni! Arról nem is beszélek, hogy végig volt alapzaj, voltak kiabáló gyerekek az még hagyján de ettől a folyamatos kijárkálástól a vége már élvezhetetlen volt az előadásnak.
2017. ápr. 23. 16:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Örülök, hogy van kire hagynod a kicsit, de nekem csecsemőkoromban haltak meg a szüleim, és másik nagyszülő sincs... (és nem, nem másztam ki soha sor közepéről, etc) És bizony előfordulhat, hogy ott is voltak ilyenek. De te csak verd a melled, hogy jobb vagy náluk.
2017. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igazad van. Nekem 3 gyerekem van. 5 éves, 2,5 éves és 8 hónapos, de ha ilyen helyre megyünk (már mint tudom, hogy a kicsiknek nem való) eleve úgy szervezem, hogy a kicsikre valaki vigyázzon, akár apa, akár a nagyihoz kell vinni őket. Még a 2 évesem sem tud egy mesét normálisan végignézni, a pici babáról nem is beszélve. Csak nyüglődés lenne belőle. De ezzel nem mindenki van így.
2017. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
64%

Ez attol fugg, tudta volna kire hagyni csak buta volt hozza, vagy nem? Ha nincs kire hagyni, akkor azert az elet a nagyobbik szamara nem all meg, elviszi a kicsit is es maximum kimegy a babaval ha gond van, de a nagyot nem fosztja meg az elmenytol.

Attol viszont en is hulyet kapok amikor apukastol megy el a 2-3-4 gyerekes csalad es a gyerekek kozul legalabb egy, de inkabb ketto vagy nem tud viselkedni vagy tul kicsi meg es siman otthon lehetett volna hagyni az egyik szulovel.


Szoval ez mindig szituaciotol fugg, ha nem ismered a hatteret, nehez igazsagot tenni.

2017. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
És egyes szülők ugyanezt eljátsszák pl. étteremben is... Szerintem is taplóság, mindenki más "szórakozását" elrontják.
2017. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
Akik kimenetek a kicsi babával, ott hány felnőtt és hány gyerek volt? mert ez egy lényeges kérdés.
2017. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%

3.-nak, inkább ne vigye a bábszínházba a nagyot se, ha van egy pár hónapos akivel valoszinű ki kell menni. A nagy meg ott marad végignézi egyedül? ez baromi jó moka lehet. Én sem mennék egyedül moziba, pedig már nagy lány vagyok.

1 esetben elfogadható, ha eredetlieg az lett volna a terv, h másra bízza a kicsit, de az mégsem tudta vállalni, a nagynak meg már be lett ígérve. Ebben az 1 szituban tudom elképzelni, h 1 szülő vigyen így 2 gyereket, máskülönben csináljon olyan progit a nagynak, amit a kicsi is tud élvezni.

2017. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%
az éttermes hozzászólással 100% ig egyetértek, nem értem ki pontozta le. Lehet, h az adott pár pont azért bízta másra aznap estére a gyerekét, h nyugiban tudjanak vacsizni, erre hallhathatják, h a másik asztalnál kínlódik a másik gyereke.
2017. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%
Nos, a bábszínház gyerekeknek van es a gyerekek nem kis felnőttek. Bizony ok beszélnek, izegnek, mozognak, pisilni kell, éhes vagyok, akármi. Ezzel a babszineszek is tisztában vannak, ahogy mindenki más is, aki kisgyermekekkel kerül kapcsolatba. Természetesen a szuper anyákat kivéve, mert azon gyerekük akarmekkora is, mindig azt csinálja, amit mondanak neki és kifogástalanul viselkedik.
2017. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
36%

# 4 vagyok

7: valószínűleg azok pontoztak le, akik ezt eljátsszák. Sokan vannak.

2017. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%

Bár sose vittem kicsi gyereket étterembe, az se zavar, ha más teszi. Fogalmad sincs róla, hogy mondjuk utazás közben megálltak és esznek valamit, mielőtt továbbmennek, vagy miért vannak ott.

Ennyi intoleráns tuskót, mint itt amennyi van... :(

2017. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!