Baba és a tetoválás?

Figyelt kérdés
A férjemmel május végére várjuk első babánkat. Nem vagyunk tetoválós család. (Nincs tetoválásunk). De férjem fejébe vette (aki báros-pincér), hogy a kisfiúnkkal kapcsolatban tetováltatna. De nem valami elcsépelt jelentés nélküli mintát stb. Nagyon tetszik pl: A Sárközi Ákosnak az alkarján a felirat: "Apának lenni jó" vagy a kis láblenyomat-tenyérlenyomat a nevével. Tudnátok pár ötletet adni? Minta vagy valami rövid kis találó szöveget?
2017. máj. 3. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
A szöveget én nem javasolnám. Egy kis szimbólum minden esetben találóbb, de a szöveget viszonylag gyakran bánják meg. Pl ti is megbánhatjátok, ha eszetekbe jut valami, ami jobb lett volna.
2017. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2017. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

En a fiam keresztnevenek betujet es egy ra jellemzo motivumot tetovaltattam.

A tetovalas akkor szol egyebkent rola, az o szivebol, ha o talalja ki. Ha netezo vadidegen mondja meg mi legyen, az harmojuk kis emleke lesz, apa-baba-otletgazda idegen.

Szoval en inkabb megeroltetnem kicsit a szivem-lelkem hogy mi emlekeztet a gyermekemre, mert akkor az valoban kettonke lesz!

2017. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Én nem tetoválnék semmit!!!

Lehet,hogy egy maradi ember vagyok,de a tetoválás a tipikus feltűnősködős prolik szokása.

Ne haragudjon senki,ez csak az én véleményem,bocsánat!

2017. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Pedig a lábnyom meg kéznyom elég elcsépelt. A magyar felirat meg annyira hülyén tud kinézni mint valami reklám szöveg.

Esetleg a monogramja a kicsinek? De szerintem várjon apuka vele egy keveset hogy megismerje a kicsit és akkor fogja tudni hogy milyen "szimbólum" fog illeni legjobban a gyermekéhez melyik lesz az ami jellemzi és tényleg csak az az "ő" tetkója. Pl nagyon szereti a lovas játékot csak azzal játszik akkor lehetne egy patkó a monogramjával vagy valami ilyesmi. De ez az én véleményem.

2017. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Én fb-n láttam olyan anyukát, aki a baba szívhangját tetováltatta magára. Az még talán nem elcsépelt, mint a láb-kéznyom meg ilyen olyan feliratok és születési dátumok. Utóbbiról én arra következtetek, hogy nem tudja a gyereke szülinapját és magára varratja nehogy elfelejtse.
2017. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Kedves #4, akkor en egy konyveloceg ketdiplomas, 3 nyelven beszelo proli vezeto munkatarsa vagyok, buszken vallalom :)

3.

2017. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 7-es!

Elárultad magad,hogy a diplomádra,mag a 3 nyelvtudásodra vagy büszke,tehát azt hiszed ez határozza meg az embert.

Semmit nem jelent a diploma,attól ugyanúgy lehetsz egy beképzelt ócska pr0li.

2017. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Halo! Nem az volt kérdés hogy proli-e aki tetováltat. Azért mert Ő szeretne tetoválást csináltatni senkinek semmi köze. Az volt a kérés, kérdés hogy mit. Hátha valami hasznos vagy találó ötletet ad valaki. Nem majmolni szerettünk volna senkit. Ha szöveg is kerül fel az magyar szöveg lesz, mert magyarnak születtünk! Ha pedig a kéz- és láblenyomat lesz akkor meg nem sablon alapján készítik hanem a jellegzetes vonalait a lenyomatnak.

Látom azt a világot éljük ahol le kell hurrogni a másikat és mindennek elmondani a másikat!

Köszönöm a hasznos válaszokat!

2017. máj. 3. 17:56
 10/14 anonim ***** válasza:
a kéz és láblenyomat eléggé tucat de te tudod. nekem is van tetoválásom, a fiammal kapcsolatos, a születésnapja van a karomon. Szerencse nap volt amúgy elvileg a nap amikor született mint megtudtam (mert a nap+hónap=év)
2017. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!