Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első gyermekes anyukák mennyir...

Első gyermekes anyukák mennyire bizonytalanok a baba ellátásába, nevelésébe? Ja és hány évesen érkezett az első baba?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
21 éves voltam. Előtte is tájékozódtam. Amikor megszületett,ha gondom volt,megkérdeztem anyukámat, a védőnőt, az idősebb munkatársnőimet. Sok hasznos tanácsot kaptam tőlük.
2010. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia. Én nem érzem/éreztem nagyon bizonytalannak magamat az ellátásban, viszont a nevelésben vannak olyan pillanatok amikor elgondolkozok, hogy biztos jól csinálok e "mindent". Néha kikérem édesanyám, anyósom vagy esetleg a védőnő véleményét és sokat olvasok a neten is ezekről a témákról. 25 évesen érkezett a pici lányunk. Esetleg van valami konkrét amiben bizonytalan vagy? Szép estét.B.
2010. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen szültem.

Nem vagyok szuperanyu.

Úgy érzem,hogy én nem nagyon vagyok bizonytalan,valószínű,azért sem,mert a párommal beszégettünk a gyerek érkezése előtt,arról,hogy mit hogy szeretnénk csinálni nevelés ügyben és egyezett nagyvonalakban a véleményünk.

Amúgy meg nem vagyok egy para anya,elég karakán is vagyok.

Természetesen mindenki más.

Az ellátás amikor született,szinte jött magától,ha meg volt valami kérdésem(azért előfordult) akkor megkérdeztem a védőnőt(nagyon normális),meghallgattam a véleményét és döntöttem.

A probléma sokszor úgy látom az,hogy nagyon "paráznak" az anyukák ahelyett,hogy a józan eszükre,ösztönükre hallgatnának,ráadásul mindenhol mást írnak-net,könyvek-és nem tudnak szűrni a sok információból.

2010. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
20:36-os vagyok.Azt elfelejtettem,hogy 18 hónapos a kislányom :-)
2010. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja én nem bizonytalan vagyok 34 évesen szültem és mindenki ki volt akadva, hogy milyen nyugodt gyerekünk van, holott első. De mi a férjemmel is azok voltunk. Nyugodtak, ösztön emberek. Én még tanácsokat sem kaptam. Max. amiket olvastam.
2010. máj. 15. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:

32 évesen jött a baba.Ellátásában nem voltam vagyok bizonytalan.Tanultam csecsemő gondozástant és dolgoztam rövid ideig bölcsiben.:)

A nevelést viszont megkérdőjelezném,szerintem tulságosan kényeztetem.Nem tudok mit tenni,imádom.

2010. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26 évesen szültem és nem voltam bizonytalan,tudtam h menni fog hisz már évezredek óta sokmindenkinek sikerült...!
2010. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!