Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen egy normális nagymama?...

Ilyen egy normális nagymama? Ti engednétek hozzá a gyereket?

Figyelt kérdés

Szerintem anyósom nem normális. 46 éves, fiatal kora óta motorozik, motorostalálkozókra, koncertekre jár. Rockzenét hallgat, motoros pólókat hord, mindenféle bőrcuccot, kiegészítőket. Amúgy nem buta nő, matekot tanít középiskolában.

Felőlem azt csinál, amit akar, csak akkor vehetne vissza, ha vele van a 3 éves lányom. De nem... Beülteti az oldalkocsiba, az udvaron motoroztatja, zenét hallgatnak, halálfejes pólót vett neki. A kicsi imádja, de engem a víz ver ki ettől a stílustól.


2017. máj. 13. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
7%
Valami nem stimmel vele, főleg, hogy a gyerekre is ezt akarja erőltetni. A diákjainak is vesz ilyen pólót? Tanítani is halálfejes pólóban jár? Mert akkor az iskolával se stimmel valami....
2017. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
84%

Minden noemálsi embert meg töeld ver ki avíz!


A mama miért baj, hogy fiatalos, van hobbija és érdekli valami?

Az egyetlen, miért reklamálhatnál, ha nem az udvarban, hanem a közutakon motoroztatná a gyereket, habár ott sem feltétlen baj oldalkocsiban és megfelelöen biztosítva.

2017. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
33%

Nem... nalunk apos a motoros, o a nem normalisabbik fel, bar anyossal is vannak gondok.

En anyosom olyanokat csinal, hogy edesseggel tomi a gyereket kiskora ota (15 honapos), olyan instant teat akar adni neki, amire feketen feheren ra van irva, hogy fogszuvasodast okoz, de azert a keresem ellenere adja neki, mert szerinte a viz a gonosz meg az ellenseg. Az autoban ki akarja venni a gyereket az autosulesbol, hogy jatszon vele stb. Tehat en sem engedem oket kettesben, csak a lakasban, es en csomagolom el, hogy mit kell ennie. Persze semmi garancia ra, hogy azt eszi...

Na de aposom mar tervezgeti, hogy felujitja az o elso motorat a babamnak. Mondtam 50x, hogy nem kell, ugyse engedem neki 18 eves kora elott. Sajnos 2 ismerosom halt meg motorbaleset en, ugy, hogy nem is vagyok motoros. Aposnak meg tobb ismerose is, mivel o motorostalalkozokra jart. A legjobb baratja is ugy halt meg, hogy befekudt a kamion ala motorral. Ugyhogy nekem ettol egnek all a szor a hatamon, es nem hiszem el, hogy ezt akarja az unokajanak, de ha ennyire agyatlan marha, akkor ezt erte el, hogy nem engedem nekik elvinni ot sehova, csak a lakasban jatszhatnak par orara, meg max babakocsis seta. Ennyi.

2017. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg baromi jofej lehet :)

Nekem apukam ilyen, a motorozast leszamitva. Egy meno rocker tanarbacsi :) Szokott a fiamnak is ugyanolyan rockos polot venni mint maganak, es vett neki elektromos gitart, hogy majd tanitja. Szerintem izgalmas gyerekkor ele nez a lanyod, sokkal inkabb, mint akik a jatszoteren szocializalidnak a homokozoban.

2017. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
74%
Inkább te nem vagy normális!
2017. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:

Nekem semmi bajom,a motorosokkak, de hogy néz már ki, hogy nő és nagymama létére nem tud valami értelmesebb dologgal foglalkozni?

A férjem meg engem cseszeget, hogy szálljak le a témáról, mert neki is renek gyerekkora volt, a lányunknak is jár ez. De most komolyan, egy fiúnak még oké, de egy kisiánynál ez gáz!

Azt sem értem, mit esznek anyóson a diákjai, szigorú, mint a fene, ahogy a lányunkkal is.

2017. máj. 13. 10:38
 7/77 anonim ***** válasza:
74%

Valaki csak csendben lepontozgat mindenkit.

Szerintem jo arc lehet, orulj hogy nem tucatanyos es a gyerekednek nem tucat mama-latogatasai vannak hanem elmenyeket szerez. Vagy pont ez zavar?

2017. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
91%
Nem, dehogy normális. A normális nagymama elhízott, izzadtság és dinsztelt hagymaszagú, otthon sorozatokat néz és túrórudival eteti a laktózérzékeny gyereket, kenyérrel meg a gluténérzékenyt. És mindig beleszól a fiatalok magánéletébe.
2017. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
91%
Te egesz egyszeruen feltekeny vagy anyosodra. A diakjai ezek szerint szeretik, a ferjednek szuper gyerekkora volt, a lanyodnak is, egy normalis anya ennek orulne a sipakolas helyett.
2017. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
87%
Irigy vagy, mi? Mert szeretik a diákjai, fiatalos, van élete, hobbija, neked meg csak annyi jutott, hogy itt kibeszéld?
2017. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!