Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerintetek milyen a "normális...

Szerintetek milyen a "normális" nagymama?

Figyelt kérdés
Anyukám húsvétra semmit se vett a lányaimnak, még egy sportszeletet, és amikor ezt szóvá tettem neki, még neki állt fejjebb, hogy minek is vett volna, ezeknek a gyerekeknek mindenük megvan. Én látom gázul, hogy egy nagymamának igenis illik vmi apróságot vennie az unokáinak húsvétre? Illetve: jogos elvárás e, hogy magátol is érdeklődjön az unokái felől, esetleg közös programot csináljon velük? Vagy én látom rosszul?

2017. ápr. 25. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Nem, teljesen igazad van.
2017. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

volt egy szomszedom, 3 unokaja van/volt

egyszer osszefutottam vele a lepcsohazba, kerdeztem hogy vannak az unokai es elsirta magat


nehezen birja hogy sokat vannak nala, o is idos mar

illetve alacsony a nyugdija de mindig `` kell `` vinni valamit, balaton-szelet, milka csoki mert ugy orulnek a kicsik

2017. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
28%

Az enyém állandóan csak szid,ő akarja beosztani minden másodpercemet.Egész életemben azt kellett hallgatnom,hogy hogy nézek ki meg hogy jó lenne ha lefogynék.

Minden évben kitűnő voltam.Érettségim is jól sikerült,de lehet,hogy idén pár pont híján nem vesznek fel arra a szakra ahova szeretném...erre közölte,hogy mit képzelek magamról,szálljak már le a földre,kinek képzelem magam..menjek el inkább dolgozni..kb egy senkinek tart.

Azon élvezkedik,ha a másiknak rossz,állandóan csak kárörvendezik,telefont is sokszor lehallgatta.Milyen ember az ilyen??Ne mondjátok,hogy én vagyok a tiszteletlen meg modortalan,mert ez már egészen kiskoromtól kezdve így van,de minden embert kritizál.Hála neki semmi önbizalmam sincs,állandóan egy dagadt disznónak érzem magam pedig nem vagyok kövér. 18/L

2017. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Hát aki belehal abba a 150 Forintnyi csokiba amit vinni kell az unokáknak, ott már nagyobb bajok vannak. Az már majdnem csöves kategória.
2017. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem kellett volna szóvá tenni. Lehev kevés a nyugdíja. A többiről csak annyi a véleményem, hogy nem, nem így kellene viselkedjen.
2017. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolso: sajnalom a sztoridat, de ez most nem idevágó tortenet.
2017. ápr. 25. 20:48
 7/17 A kérdező kommentje:
Anyum dolgozik még, olyan 220 ezer körül van a havi bevétele. És igen, ez nem anyagi kérdés, hanem odafigyelés. Egyszerre jöttek hozzánk a dédivel, a dédi hozott a lányoknak. Másnap felhivtam anyámat, hogy ő mit hozott, mondta h hát "azt" a csomagot. Ma felhívtam a dédimet, hogy akkor most mégis ki vette "azt" a csomagot, mondta, h ő vette (ebben szinte biztos voltam, de hallani is akatam). Ezek után tettem szóvá...pláne, hogy állandóan veri mellét azon, h ő mekkora nagymama...arról nem is beszélve, hogy heti kétszer leissza magát otthon. És ezek után azt mondja nekem, h en vagyok az, aki megfosztja őt az unokáitól. Vicc.
2017. ápr. 25. 20:52
 8/17 A kérdező kommentje:
Multkor berugva felivott, és lecseszett, hogy én miert nem csinalok csaladi albumot, miert nem viszem el őt nyaralni, miert nem nem foglalkozom vele...most vettünk egy építettünk egy házat, miert nem vontam őt bele a csempeválasztásba, és amugy is, szerinte válságban van a házasságom, mert szte a férjemnek és nekem az uj ház adta örömünktől "tüzet kéne raknunk a kertben, és beborozva kint kefélni"! Őrület...
2017. ápr. 25. 20:57
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Az anyukád anyának milyen volt? Gondolom, hasonlóan viszonyult az ünnepekhez, mint most, az ember nem igazán változik.

Mire számítottál? Nagyon sajnálom, ha csalódnod kellett. Egy "igazi" nagymama nem csak csokival kényeztet, inkább mesével, régi történetek elbeszélésével,szabad idő áldozásával, amiből a szülőnek egyre kevesebb van...

2017. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Olvass lejjebb egy kicsit. Egyesek szerint az sem elvárható, hogy egy nagymama szeresse az unokáját, te meg még Sport szeletet akarsz?
2017. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!