Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet adnátok a legszív...

Melyik nevet adnátok a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Kislány lesz,augusztusban születik családneve::Farkas lesz.Mi eddig a Dorina,Annabella.Barátom szülei miatt a Szonja is számításba jött(bár nekem ettől a hideg futkos végig a hátamon.)Még a Jázmin is szóba jött,nekem egyébként ez a személyes kedvencem,csak kb.minden második kislány neve.Igazábol még nem találtuk meg az igazit.
2017. máj. 22. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hosszabb nevet adnék, és vegyes hangrendűt.

Emília, Olívia, Bianka, Liliána, Elmira, Georgina, stb.

2017. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Szonját, bocs.
2017. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jázmint én is szerettem volna, de sajnos tényleg minden 2. kislányt így hívnak :(

Az Annabella nálam szintén esélyes volt, férjem megvétózta, ezek közül a nevek közül erre esne a választásom.

Szabina esetleg? Hasonlít a Szonjára meg a Dorinára :)

2017. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jázmint inkább ne....

Az első válaszoló jvaslatai tök jók, nekem a Georgina nagyon tetszik a vezetéknevetekhez. És úgy különleges, hogy nem erőltetett és nem hivalkodó.

Az általad felsoroltakból talán az Annabella, de valahogy az sem az igazi.

Én is valami hosszabbat javasolnék, vegyes hangrendűt, és a-ra végződőt. Például Marietta, Klaudia, Dominika

2017. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Annak idején dolgoztam egy szerpartnerkereső oldalon, volt statisztikánk, minden 3. nő fantázianeve Jázmin volt. :) Sosem adnám a lányomnak.


A Szonja csak azért nem tetszik, mert a Farkas névvel nehéz kimondani. Ezek közül a Dorina a legjobb szerintem.

2017. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt, ami neked es a parodnak a legjobban tetszik, mert a ti gyereketek.


A Dorina nemrossz szerintem. Ami nekem meg eszembe jut: Izabella, Patricia, Anett, Anita, Amélia, Bernadett, Esztella, Inez, Imola

2017. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amugy mi gyakori nevet valasztottunk, es nem ismerek egy babat sem ilyen nevvel, pedig a 4. leggyakorabban adott nev volt a 100-as listan.
2017. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dorinát adnám. A Farkas Szonja nem jó, összecseng.
2017. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Teodora tetszik
2017. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Farkas Szonját kizárnám, mert az S végződés és Sz kezdőbetű miatt nyelvtörő.

A többi jó.

Igazából a Farkas vezetéknévhez bármi jó, ami nem S-sel vagy Sz-stel kezdődik.

2017. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!