Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet adnátok a legszív...

Melyik nevet adnátok a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Kislány lesz,augusztusban születik családneve::Farkas lesz.Mi eddig a Dorina,Annabella.Barátom szülei miatt a Szonja is számításba jött(bár nekem ettől a hideg futkos végig a hátamon.)Még a Jázmin is szóba jött,nekem egyébként ez a személyes kedvencem,csak kb.minden második kislány neve.Igazábol még nem találtuk meg az igazit.
2017. máj. 22. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#1 írt jó neveket.

Az Annabella tetszik, de a Farkashoz nem illik. A Dorina ronda név, a Jázmin pedig arabos tucat név, a Szonjáról egy orosz k..va jut eszembe.

2017. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Reka, Lenke, Lilla, Eszter.
2017. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül a Dorina illik legjobban a vezetéknévhez szerintem. A Farkas Annabellában túl sok az "a". Szonja az s-sz miatt nem a legjobb választás. Jázmin meg nagyon gyakori lett, de ha ez nem zavar amúgy téged, akkor ez sem hangzik rosszul.
2017. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyat nevet mindenképp kizárnék, amitől a hideg futkos a hátamon, vagy a páromén. Ráadásul nagyon rossz a vezetéknévhez a Szonja a msh-torlódás miatt. A Dorina és a Jázmin is is jó vele, az Annabella túl sok "a" a Farkassal együtt.
2017. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!