Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mellplasztika szules utan tb...

Mellplasztika szules utan tb alapon, hogy?

Figyelt kérdés

Van valaki akinek megcsinaltak a melleit tb re,vagy esetleg olcsobban?

3 gyerkocom van,es a melleim iszonyuan neznek ki.szinte csak bor az egesz.raadasul nagy mellem volt anno,es most az egesz csak log.semmi anyag nincs benn.szornyen zavar.kezdek belebetegedni lelkileg.utalok tukorbe nezni,strandra menni.semilyen furdoruha nem jo ram.kibuggyannak a melleim ha lehajolok,ha hanyatt fekszem osszeesnek es tok ures a mell resze a furdoruhanak.merevito/szivacs nelkulit messzirol kerulom,mert az meg nem tartja,meg allva sem oket.

Hol kell ennek utana nezni?kinel?mennyi esely van ra ha van egyaltalan.


2017. máj. 23. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Több dolog kell hozzá, hogy tb alapon megcsinálják, úgy emlékszem az egyik pszichológiai papír. Pont amit leírtál, hogy kezdesz belebetegedni, erről kell szakvélemény. A többire sajnos nem emlékszem.
2017. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Már nem csinálnak ilyet csak nagy fogyás után kissbbítést
2017. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tb alapon mar csak akk csinálnak, ha rák vagy daganat miatt levették a melleket vagy egy reszet.:(
2017. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mellplasztikát két esetben csinálnak manapság:

- daganat utáni rekonstrukció,

- ortopédiai problémákat okozó mell megkisebbítése, ha a mellből egy adott kg-nyi szövetet kivesznek.


A pszichológiai problémákat már régen nem veszik figyelembe, ugyanis boldog-boldogtalan mellfelvarratna és -nagyobbítana akkor.

2017. máj. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Valahogy szamitottam ra,hogy nincs ilyen.

Azert azt figyelembe vehetnek,hogy ha valaki gyerekszules utan kerul ilyen helyzetbe.de hat ez van :(

Koszonom a valaszokat

2017. máj. 24. 05:25
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem csak gyerekszules okan lehet valaki elegedetlen a mellevel! Ez brutal diszkriminacio lenne....ennyi erovel aki szul az tudja elore hogy igen, hatassal lesz a mellere is a dolog, na de akinek veleszuletetten csuf a melle 15 eves koratol az mit szoljon? A te logikad szerint nem lenne jogosult a tb alapu mutetre mivel o meg gyermektelen?


Nekem is van gyermekem, en pl. szules elott es utan is ugyanannyira elegedetlen vagyok a melleimmel.

2017. máj. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mint írták ilyen már nincs, és böngészve a netet még akiknek járna azoknak se pikk pakk csinálják.

De amúgy teljesen átérzem a helyzeted,csak nekem mindig kicsi volt,de az elsőnél hatalmasra puffadtak rövid időn belül és totál striás lett mind a kettő. Most maradt egy nagy adag bőr egy kb diónyi mellszövettel. A másik 2 terhesség és szoptatás már nem tudott jobban rontani a helyzeten. Gyűjtögettük a pénzt az új cicikre,de félek nagyon,hogy valami gebasz beüt mert simán megtörténhet,bármilyen szövődmény kialakulhat ami viszont tud rontani a helyzeten és orvostól orvosig lehet majd állandóan rohangálni. Szóval én ott tartok most,hogy nem merek lépni,de így se jó.

2017. máj. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Hm latom voltak akik egyetertettek abban hogy a szult noknek "jarna" az ingyen plasztika......akkor is diszkriminacio lenne azokkal szemben akik nem szultem (meg). De szerencsere nincs ilyen!
2017. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*szultek
2017. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

13 éves korom óta a térdemig lógnak a baromi striás melleim, most 26 évesen, gyerek nélkül is úgy kell feltekernem a melltartómba. Egy percet nem éltem normális mellekkel amióta megnőttek :D Nekem nem járna? Vagy én már úgyis megszoktam? :D


Amúgy ja, pont ezért érzek tök egyet, de akkor sem így működik. A tébé azt támogatja (sőt sokszor még azt sem...), ami az életet közvetlenül és súlyosan befolyásolja. A görbe orr, a striás has, a lógó vagy kicsi mell nem ide tartozik. Ez szépészeti beavatkozás.

2017. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!