Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mellplasztika szules utan tb...

Mellplasztika szules utan tb alapon, hogy?

Figyelt kérdés

Van valaki akinek megcsinaltak a melleit tb re,vagy esetleg olcsobban?

3 gyerkocom van,es a melleim iszonyuan neznek ki.szinte csak bor az egesz.raadasul nagy mellem volt anno,es most az egesz csak log.semmi anyag nincs benn.szornyen zavar.kezdek belebetegedni lelkileg.utalok tukorbe nezni,strandra menni.semilyen furdoruha nem jo ram.kibuggyannak a melleim ha lehajolok,ha hanyatt fekszem osszeesnek es tok ures a mell resze a furdoruhanak.merevito/szivacs nelkulit messzirol kerulom,mert az meg nem tartja,meg allva sem oket.

Hol kell ennek utana nezni?kinel?mennyi esely van ra ha van egyaltalan.


2017. máj. 23. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én tavaly kérdeztem meg a doki mat erről. Sajnos már nincs ilyen.

De tény h ennyi erővel annak is járna aki szülés előtt is elégedetlen volt.

Én pl annyira gátlásos vagyok a mellem miatt h a kórházban kínlódás volt h szoptassak. Mert szégyenltem a mellem a szobatársam előtt is!!! Most meg szoptatás után.... hát szavak nagyon nincsenek rá.

Marad a gyüjtögetés és majd megcsináltatom. 28 vagyok, és nem akarom emiatt a strandot hanyagolni. Ráadásul én még a szeretkezést is hállóingben tudom csak elképzelni, ami meg már a férjemet irritálja... de ez meg minig is így volt.

Egy tüdőszűrés nálam olyan szorongásr vált ki h remegek mint a kocsonya.

A lényeg h erre már nincs lehetőség igen régóta mert már 25 évesen is kérdeztem mike r még nem volt tervben a vaba

2017. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

csajok, most tényleg! nem azt mondta a kérdező, hogy azoknak járjon csak, akik szültek, hanem, hogy nekik is jó lenne! Nyilván mindenki a maga bajával foglalkozik, neki attól ilyen, mert szült, másnak mástól, ő hadd kardoskodjon ezért a részéért, a másik mag azért, ami az ő problémája vele...


kérdező, sajnos valóban nincs ilyen... sőt. ismerősömnek egyik mellét daganat miatt levették, erre fizetik a plasztikát. DE a másikra, hogy egyforma legyen, nem, azt neki kell kifizetnie...

2017. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%

Azert azt figyelembe vehetnek,hogy ha valaki gyerekszules utan kerul ilyen helyzetbe.de hat ez van :(


Nem akarlak megbántani, de miért? Senki nem mondta hogy szüljél igaz? Ez a te döntésed volt. Amúgy, valószínűleg ez genetika is, tehát előbb-utóbb szülés nélkül is megereszkedtek volna.


Más mód nincs, csak az önköltség, spórolj rá, egy-másfél év alatt össze tudod gyűjteni a műtét árát.

2017. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 gyerekem van és lognak ha nem veszek fel melltartot de nem érek rá foglakozni ilyenekel .
2017. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem akartam senkit megbantani a komentemmel,sajnalom ha annak vettetek.

Valoban az en dontesem volt,hogy szulok.

Csak ahogy mar irtam ez tenyleg valami borzalom.

En sem tudok meg parom elott sem levetkozni felul.szornyen szenyenlem a testem.

En is 28 vagyok,raadasul most sokat fogytam is,es igy meginkabb osszementek.

Akkor marad a sajat zsebbol fizetes :(

2017. máj. 24. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!